16:18 18 Paź '11

XVIII Ogólnopolski Zlot Fanów U2 w Poznaniu!

Achtung-Poznań!! ^ ^ ^ ^

W ostatni weekend listopada (26.11.11) Poznań stanie się mekką fanów U2 z całej Polski. Już po raz 17. odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów U2, tym razem w klubie FACE na ul. Chwiałkowskiego 35/37 (dawna Jama).

Zlot zbiega się z obchodami 20-tych urodzin kultowej płyty Achtung Baby, która w październiku doczeka się iście królewskiej reedycji. W programie imprezy możemy zatem spodziewać się wielu utworów z okresu 1991-1993, nie zabraknie projekcji teledysków i koncertów U2 – przede wszystkim z ZooTV.

Dla wielu nie lada gratką będzie też wspomnienie polskiego koncertu U2 z 2009 r. za sprawą fragmentów fanowskiego multicamu. 

Obok zabawy tanecznej przy dźwiękach U2, w licznych konkursach do wygrania będą atrakcyjne nagrody (płyty i książki).  Najwięcej emocji wzbudzi zapewne konkurs na najlepsze przebranie/sobowtóra członków U2 z epoki ZooTV.

Wystrój klubu będzie nawiązywał do szalonej ekstrawaganzy, jaką były koncerty U2 w tamtych latach.

Start imprezy: godz. 21:00,
wstęp: 10 zł,
Klub FACE
ul. Chwiałkowskiego 35/37.

(Dodatkowe informacje wkrótce na:  www.u2-site.com & www.klubface.pl)

Zlot będzie swoistym afterparty wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie pierwsza w Polsce konferencja naukowa poświęcona U2, czyli „W poszukiwaniu linii horyzontu”, która w dniach 25-26 listopada odbędzie się w poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.  
W ramach konferencji, obok naukowej analizy twórczości Irlandczyków, zorganizowana zostanie także wystawa gadżetów związanych z U2. Nie zabraknie także pokazów filmowych i panelu dyskusyjnego. Szczegóły konferencji na: http://www.facebook.com/u2konferencja

Jednym zdaniem –w ostatni weekend listopada Poznań będzie bardziej U2-owy niż Dublin :)!

Patronat nad zlotem objęły: Eska Rock, Telewizja WTK, portal ePoznan.pl, portal www.u2-site.com  oraz Radio Merkury.
Nagrody ufundowały firmy Universal Music Polska oraz Wydawnictwo Replika

 • (VeRTigo) (źródło: Zbych)
 • Modyfikacja: 20:14 18 Paź '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono