09:58 27 Lis '08

Zmarł Rob Partridge

Zmarł Rob Partridge

"Był jednym z najwcześniejszych zwolenników U2 i to właśnie jemu należą się zasługi za doprowadzenie do podpisania kontraktu U2 z Island Records na początku 1980 roku" - Encyklopedia U2.

Partridge, jako rzecznik prasowy Island Records, przez wiele lat zajmował się U2, był przyjacielem Bono. Po raz pierwszy zobaczył zespół na koncercie w (...)

17:27 26 Lis '08

1 grudnia rusza (RED) Wire

1 grudnia rusza (RED) Wire

Rusza kolejna inicjatywa spod znaku (RED). Tym razem będzie to magazyn muzyczny w formie elektronicznej. U2 przygotowali na tę okazję nowy kawałek.

Zasada działania magazynu jest prosta, płacąc 5$ miesięcznie, otrzymujemy co tydzień kolejne wydanie (RED) Wire. Każde, poza wiadomościami ze świata (...)

14:51 25 Lis '08

U2 zagrają jeszcze w tym roku?

U2 zagrają jeszcze w tym roku?

Jak podaje "Daily Mirror", zespół miałby pojawić się 19 grudnia w londyńskiej O2 Arena gościnnie, przed występem Kings Of Leon.

Źródło zbliżone do zespołu U2 informuje, że w tej sprawie były prowadzone poważne rozmowy. Zespół miałby pojawić się na scenie przed Kings Of Leon i (...)

14:14 25 Lis '08

Nowy album U2 dopiero w lutym

Nowy album U2 dopiero w lutym

Na dwunasty longplay U2 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Mojo", gitarzysta kwartetu, The Edge, wyjawił, że płyta ukaże się dopiero w lutym.

Muzyk potwierdził, że album roboczo zatytułowano "No Line On The Horizon". Dodał również, że w zestawie znajdą się nagrania "Moment Of Surrender" i (...)

13:55 25 Lis '08

Bono odwiedzi Katar

Bono odwiedzi Katar

W przyszłym miesiącu wokalista U2 pojawi się w stolicy Kataru, jako jeden ze specjalnych gości forum dyskusyjnego "Doha Debates". Porusza ono najpilniejsze problemy regionu. Konferencję będzie można zobaczyć w BBC World News.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam