09:58 27 Lis '08

Zmarł Rob Partridge

Zmarł Rob Partridge

"Był jednym z najwcześniejszych zwolenników U2 i to właśnie jemu należą się zasługi za doprowadzenie do podpisania kontraktu U2 z Island Records na początku 1980 roku" - Encyklopedia U2.

Partridge, jako rzecznik prasowy Island Records, przez wiele lat zajmował się U2, był przyjacielem Bono. Po raz pierwszy zobaczył zespół na koncercie w (...)

17:27 26 Lis '08

1 grudnia rusza (RED) Wire

1 grudnia rusza (RED) Wire

Rusza kolejna inicjatywa spod znaku (RED). Tym razem będzie to magazyn muzyczny w formie elektronicznej. U2 przygotowali na tę okazję nowy kawałek.

Zasada działania magazynu jest prosta, płacąc 5$ miesięcznie, otrzymujemy co tydzień kolejne wydanie (RED) Wire. Każde, poza wiadomościami ze świata (...)

14:51 25 Lis '08

U2 zagrają jeszcze w tym roku?

U2 zagrają jeszcze w tym roku?

Jak podaje "Daily Mirror", zespół miałby pojawić się 19 grudnia w londyńskiej O2 Arena gościnnie, przed występem Kings Of Leon.

Źródło zbliżone do zespołu U2 informuje, że w tej sprawie były prowadzone poważne rozmowy. Zespół miałby pojawić się na scenie przed Kings Of Leon i (...)

14:14 25 Lis '08

Nowy album U2 dopiero w lutym

Nowy album U2 dopiero w lutym

Na dwunasty longplay U2 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Mojo", gitarzysta kwartetu, The Edge, wyjawił, że płyta ukaże się dopiero w lutym.

Muzyk potwierdził, że album roboczo zatytułowano "No Line On The Horizon". Dodał również, że w zestawie znajdą się nagrania "Moment Of Surrender" i (...)

13:55 25 Lis '08

Bono odwiedzi Katar

Bono odwiedzi Katar

W przyszłym miesiącu wokalista U2 pojawi się w stolicy Kataru, jako jeden ze specjalnych gości forum dyskusyjnego "Doha Debates". Porusza ono najpilniejsze problemy regionu. Konferencję będzie można zobaczyć w BBC World News.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono