14:16 5 Sie '11

20 LAT "ACHTUNG BABY" - wydanie jubileuszowe

Wersja Uber Box ^ ^ ^ ^

Na płycie z rarytasami obok utworów ze stron B-singli z okresu "Achtung Baby" ukaże się najprawdopodobniej 6 niewydanych wcześniej utworów z tego okresu. Należy przypuszczać, że będą to dopracowane wersje utworów znanych już fanom ze słynnych wy

Z okazji 20-ej rocznicy wydania albumu "Achtung Baby" w 1991 r. , 28 października 2011 r.(jest to data przedpremierowa) na rynku pojawi się zremasterowane wydanie płyty. Jest to jedna z najważniejszych płyt lat dziewięćdziesiątych, bardzo ważna również w karierze zespołu. To z niej pochodzą single: Mysterious Ways, One, Even Better Than The Real Thing oraz Who’s Gonna Ride Your Wild Horses.  
 
Nowe wydanie będzie zawierało nigdy wcześniej niepublikowane utwory zarejestrowane podczas sesji nagraniowej "Achtung Baby". Atrakcyjności będą dodawać: remiksy, materiały video, b-sides'y, odnaleziony film dokumentalny, demo albumu oraz pierwsze wersje piosenek z płyty. Album będzie dostępny w pięciu formatach (poprzedni news).
 
Do edycji jubileuszowej zostanie dołączony również film dokumentalny zdobywcy Oskara Davisa Guggenheima („Plotka”, „Niewygodna prawda”, „Będzie głośno”) pt. „From The Sky Down” (czytaj news). Film ten został również wybrany na otwarcie tegorocznego festiwalu filmowego w Toronto 8 września.
 

Na zdjęciu: wersja Uber Deluxe Edition Box.

Tracklisty dostępnych wersji możecie znaleźć na naszym forum.

 • (VeRTigo) (źródło: U2.com, Zbych)
 • Modyfikacja: 15:28 5 Sie '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono