17:58 27 Lip '11

U2 w filmie "From The Sky Down"

U2 we "From The Sky Down" ^  ^  ^  ^

Produkcja słynnego Davisa Guggenheima (znanego m.in. z "It Might Get Loud" z the Edge'em) otworzy the Toronto International Film Festival, który odbędzie się 8 września 2011. Pierwszy raz od 36 lat festival otworzy film dokumentalny!

Film będzie traktował o samym zespole i albumie „Achtung Baby", który obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Guggenheim rejestruje ten przełomowy album z nowymi wywiadami, historiami i materiałem filmowym z Berlina i Dublina, który nie był wcześniej publikowany. W kluczowym rozdziale kariery U2, "Achtung Baby" było, wg Bono, „brzmieniem 4 mężczyzn ścinającyh Drzewo Jozuego".
„Na terenie zespołów rockowych, implozja czy eksplozja jest na pozór nieunikniona" - mówi Guggenheim. "U2 przeciwstawiło się grawitacyjnej desktrukcji. Ten zespół przetrwał i rozwinął się. Film pyta, dlaczego".
 

  • (VeRTigo) (źródło: U2.com, U2tour.de)
  • Modyfikacja: 18:06 27 Lip '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • MartinTexas, 19:24 27 Lip '11

    To pewnie do tego filmu kręcili ujęcia w Berlinie. Ale niech nie ważą się dać tego dokumentu na DVD ZAMIAST koncertu :/ bo będzie lipa z reedycji... Ciekawe czy są w nim jakieś fragmenty nieznanych utworów?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono