17:58 27 Lip '11

U2 w filmie "From The Sky Down"

U2 we "From The Sky Down" ^  ^  ^  ^

Produkcja słynnego Davisa Guggenheima (znanego m.in. z "It Might Get Loud" z the Edge'em) otworzy the Toronto International Film Festival, który odbędzie się 8 września 2011. Pierwszy raz od 36 lat festival otworzy film dokumentalny!

Film będzie traktował o samym zespole i albumie „Achtung Baby", który obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Guggenheim rejestruje ten przełomowy album z nowymi wywiadami, historiami i materiałem filmowym z Berlina i Dublina, który nie był wcześniej publikowany. W kluczowym rozdziale kariery U2, "Achtung Baby" było, wg Bono, „brzmieniem 4 mężczyzn ścinającyh Drzewo Jozuego".
„Na terenie zespołów rockowych, implozja czy eksplozja jest na pozór nieunikniona" - mówi Guggenheim. "U2 przeciwstawiło się grawitacyjnej desktrukcji. Ten zespół przetrwał i rozwinął się. Film pyta, dlaczego".
 

  • (VeRTigo) (źródło: U2.com, U2tour.de)
  • Modyfikacja: 18:06 27 Lip '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • MartinTexas, 19:24 27 Lip '11

    To pewnie do tego filmu kręcili ujęcia w Berlinie. Ale niech nie ważą się dać tego dokumentu na DVD ZAMIAST koncertu :/ bo będzie lipa z reedycji... Ciekawe czy są w nim jakieś fragmenty nieznanych utworów?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam