18:38 25 Lip '11

Livestream z McCormick'iem

Online stream na @u2.com ^ ^ ^ ^

Już dziś (wg czasu obowiązującego w stanie Texas, USA) odbędzie się specjalny Event z udziałem Neila McCormicka w Lincoln Park Performing Arts Center w Midland (Pittsburgh area).


Niestety, ku zmartwieniu fanów i czytelników, bilety nie są już dostępne. Jednak @u2.com zapewni fanom z całego świata transmisję online na żywo.
Tutaj jest link, pod którym możecie połączyć się, by posłuchać transmisji.

Jeśli techologia nie zawiedze, możemy spodziewać się następujących atrakcji:

1) Projekcja filmu "Killing Bono" od ok. 7.30pm do 9.30pm (U nas ok 2-3 w nocy, 26.07, czyli 7h do przodu). Niestety film nie będzie w online streamie. Potem przeniesiemy się do LPPAC Theater, gdzie odbędzie się cała impreza, tam też znajduje się odbiornik, dzięki któremu będziemy mogli połączyć się z miejscem eventu.
2) o ok. 10.00 pm rozpocznie się konwersacja z Neilem McCormickiem. Ponieważ godzina może się przesunąć, najlepiej będzie, gdy podłączycie się już o 9.30pm. Rozmowa będzie trwała mniej więcej godzinę.

W razie, gdy transmisja online nie będzie mogła się odbyć z jakiegoś powodu, wtedy @u2team będzie możliwie jak naszybciej zawiadywał o przebiegającej imprezie na swoim koncie Twitter. Link.

 • (VeRTigo) (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 19:59 25 Lip '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Co za sens być największym zespołem rock'n'rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - Larry