18:38 25 Lip '11

Livestream z McCormick'iem

Online stream na @u2.com ^ ^ ^ ^

Już dziś (wg czasu obowiązującego w stanie Texas, USA) odbędzie się specjalny Event z udziałem Neila McCormicka w Lincoln Park Performing Arts Center w Midland (Pittsburgh area).


Niestety, ku zmartwieniu fanów i czytelników, bilety nie są już dostępne. Jednak @u2.com zapewni fanom z całego świata transmisję online na żywo.
Tutaj jest link, pod którym możecie połączyć się, by posłuchać transmisji.

Jeśli techologia nie zawiedze, możemy spodziewać się następujących atrakcji:

1) Projekcja filmu "Killing Bono" od ok. 7.30pm do 9.30pm (U nas ok 2-3 w nocy, 26.07, czyli 7h do przodu). Niestety film nie będzie w online streamie. Potem przeniesiemy się do LPPAC Theater, gdzie odbędzie się cała impreza, tam też znajduje się odbiornik, dzięki któremu będziemy mogli połączyć się z miejscem eventu.
2) o ok. 10.00 pm rozpocznie się konwersacja z Neilem McCormickiem. Ponieważ godzina może się przesunąć, najlepiej będzie, gdy podłączycie się już o 9.30pm. Rozmowa będzie trwała mniej więcej godzinę.

W razie, gdy transmisja online nie będzie mogła się odbyć z jakiegoś powodu, wtedy @u2team będzie możliwie jak naszybciej zawiadywał o przebiegającej imprezie na swoim koncie Twitter. Link.

 • (VeRTigo) (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 19:59 25 Lip '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono