08:35 23 Kwi '11

U2 chcą zaskoczyć Glastonbury

Adam Clayton o zbliżającym się występie na Festiwalu Glastonbury ^  ^  ^  ^

W ostatnim numerze magazynu "Q" znalazł się krótki wywiad z Adamem Claytonem. Muzyk zdradził kilka ciekawych informacji na temat zbliżającego się występu U2 na Glastonbury.

Basista zapytany o to, czego festiwalowa publiczność może się spodziewać stwierdził, że posiadanie dużej produkcji nie jest w stylu Glastonbury. Ma jednak nadzieję, że uda się przemycić kilka spektakularnych pomysłów "tylnymi drzwiami".

Clayton dodał również, że przygotowanie show bez sceny "The Claw" może być trudne. Wraz z zespołem liczy jednak, że uda się stworzyć oszałamiający spektakl.

Najciekawszy fragment wywiadu dotyczy planów związanch z setlistą. Okazuje się, że U2 chcą wrócić do utworów z lat 90-tych,  nie zabraknie psychodelii. Basista wspomniał trasy "Zoo Tv" oraz "PopMart", co doskonale wróży. Przypomniał również o 20-leciu albumu "Achtung Baby" i chęci zaakcentownia tego faktu na Glastonbury.

Przypomnijmy, U2 wystąpią na festiwalu już 24 czerwca.

  • U2roopa (źródło: atU2.com)
  • Modyfikacja: 13:56 23 Kwi '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • olekcj111, 11:40 23 Kwi '11

    :O ja pier**le , mam nadzieję że rzeczywiście zaakcentują czasy Zoo Tv - to by było niesamowite. Już sie nie mogę doczekać. Teraz tylko żeby to było przez jakąś telewizję emitowane...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ja piszę o sprawach, które mnie naprawdę obchodzą, podczas gdy - moim zdaniem - wielu twórców porusza sprawy, które chcieliby, aby ich obchodziły - Bono