08:35 23 Kwi '11

U2 chcą zaskoczyć Glastonbury

Adam Clayton o zbliżającym się występie na Festiwalu Glastonbury ^  ^  ^  ^

W ostatnim numerze magazynu "Q" znalazł się krótki wywiad z Adamem Claytonem. Muzyk zdradził kilka ciekawych informacji na temat zbliżającego się występu U2 na Glastonbury.

Basista zapytany o to, czego festiwalowa publiczność może się spodziewać stwierdził, że posiadanie dużej produkcji nie jest w stylu Glastonbury. Ma jednak nadzieję, że uda się przemycić kilka spektakularnych pomysłów "tylnymi drzwiami".

Clayton dodał również, że przygotowanie show bez sceny "The Claw" może być trudne. Wraz z zespołem liczy jednak, że uda się stworzyć oszałamiający spektakl.

Najciekawszy fragment wywiadu dotyczy planów związanch z setlistą. Okazuje się, że U2 chcą wrócić do utworów z lat 90-tych,  nie zabraknie psychodelii. Basista wspomniał trasy "Zoo Tv" oraz "PopMart", co doskonale wróży. Przypomniał również o 20-leciu albumu "Achtung Baby" i chęci zaakcentownia tego faktu na Glastonbury.

Przypomnijmy, U2 wystąpią na festiwalu już 24 czerwca.

  • U2roopa (źródło: atU2.com)
  • Modyfikacja: 13:56 23 Kwi '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • olekcj111, 11:40 23 Kwi '11

    :O ja pier**le , mam nadzieję że rzeczywiście zaakcentują czasy Zoo Tv - to by było niesamowite. Już sie nie mogę doczekać. Teraz tylko żeby to było przez jakąś telewizję emitowane...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono