23:59 20 Kwi '11

"Spider-Man: Turn Off The Dark": nowe informacje

Czy ostre zmiany scenariusza przyniosą pożądany skutek? ^ ^ ^ ^

Producenci musicalu zdradzili kilka informacji na temat zmian, jakie postanowiono wprowadzić w scenariuszu.

Po sporych perturbacjach personalnych, niepochlebnych słowach krytyków i sześciu przesunięciach premiery sztuki, jej reżyserii podjął się Phillip William McKinley. Nowy reżyser od razu wziął się do pracy. Postanowił położyć większy nacisk na wątek miłości Petera Parkera i Mary Jane oraz na walce z czarnym charakterem Green Goblinem.

Postać złej kobiety-pająk Arachne, która pierwotnie była jedną z najważniejszych zeszła na dalszy plan. Zrezygnowano również z chóru, który pełnił rolę narratora.

Za warstwę muzyczną "Spider-Man: Turn Off The Dark" odpowiadają Bono i The Edge. Gitarzysta U2 jest już w Nowym Jorku. W ostatnią niedzielę uczestniczył w ostatniej próbie musicalu przeprowadzonej według pierwszej wersji scenariusza. Jeszcze w tym tygodniu ma do niego dołączyć Bono i panowie zajmą się dopracowywaniem nowych piosenek.

Próby do przedstawienia według nowego scenariusza mają się rozpocząć za trzy tygodnie. Premiera "Spider-Man: Turn Off The Dark" przewidziana jest na 14 czerwca 2011 r.

 • U2roopa (źródło: nme.com)
 • Modyfikacja: 12:36 21 Kwi '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono