23:59 20 Kwi '11

"Spider-Man: Turn Off The Dark": nowe informacje

Czy ostre zmiany scenariusza przyniosą pożądany skutek? ^ ^ ^ ^

Producenci musicalu zdradzili kilka informacji na temat zmian, jakie postanowiono wprowadzić w scenariuszu.

Po sporych perturbacjach personalnych, niepochlebnych słowach krytyków i sześciu przesunięciach premiery sztuki, jej reżyserii podjął się Phillip William McKinley. Nowy reżyser od razu wziął się do pracy. Postanowił położyć większy nacisk na wątek miłości Petera Parkera i Mary Jane oraz na walce z czarnym charakterem Green Goblinem.

Postać złej kobiety-pająk Arachne, która pierwotnie była jedną z najważniejszych zeszła na dalszy plan. Zrezygnowano również z chóru, który pełnił rolę narratora.

Za warstwę muzyczną "Spider-Man: Turn Off The Dark" odpowiadają Bono i The Edge. Gitarzysta U2 jest już w Nowym Jorku. W ostatnią niedzielę uczestniczył w ostatniej próbie musicalu przeprowadzonej według pierwszej wersji scenariusza. Jeszcze w tym tygodniu ma do niego dołączyć Bono i panowie zajmą się dopracowywaniem nowych piosenek.

Próby do przedstawienia według nowego scenariusza mają się rozpocząć za trzy tygodnie. Premiera "Spider-Man: Turn Off The Dark" przewidziana jest na 14 czerwca 2011 r.

 • U2roopa (źródło: nme.com)
 • Modyfikacja: 12:36 21 Kwi '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry