03:25 27 Mar '11

The Edge o trasie i albumie

Na nową płytę U2 jeszcze poczekamy ^ ^ ^ ^

Podczas krótkiego wywiadu dla irlandzkiego radia Phantom, The Edge zdradził kilka ciekawych informacji dotyczących nowej płyty i "U2360° Tour".

Gitarzysta U2 o przyszłości obecnej trasy:

Pogłoski krążące o ogłoszeniu tegorocznych koncertów w Europie prawdopodobnie nie znajdą swojego potwierdzenia. The Edge: "Myślę, że spakujemy "The Claw" po koncertach w Ameryce Północnej. Wiadomo, nigdy nie mów nigdy. Jednak na chwilę obecną, jeśli chcesz znać moją opinię, to powiedziałbym, że to będzie koniec".

The Edge wspomniał również o Glastonbury. Zespół prawdopodobnie przebuduje odrobinę setlistę. Będzie miał dla festiwalowiczów kilka niespodzianek. Elementów sceny z "U2360° Tour" jednak nie zobaczymy.

Gitarzysta U2 o nowym albumie:

"Bono wspominał o różnych projektach w których uczestniczymy. Wszystkie są nadal aktualne. Nie jesteśmy gotowi do zaangażowania się w jednym, konkretnym kierunku ale mamy sporo nowego materiału. Kiedy już wrócimy z trasy, a kurz opadnie damy sobie kilka tygodni na ustalenie tego wszystkiego i decyzję, w którą stronę pójdziemy".

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 03:30 27 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono