03:25 27 Mar '11

The Edge o trasie i albumie

Na nową płytę U2 jeszcze poczekamy ^ ^ ^ ^

Podczas krótkiego wywiadu dla irlandzkiego radia Phantom, The Edge zdradził kilka ciekawych informacji dotyczących nowej płyty i "U2360° Tour".

Gitarzysta U2 o przyszłości obecnej trasy:

Pogłoski krążące o ogłoszeniu tegorocznych koncertów w Europie prawdopodobnie nie znajdą swojego potwierdzenia. The Edge: "Myślę, że spakujemy "The Claw" po koncertach w Ameryce Północnej. Wiadomo, nigdy nie mów nigdy. Jednak na chwilę obecną, jeśli chcesz znać moją opinię, to powiedziałbym, że to będzie koniec".

The Edge wspomniał również o Glastonbury. Zespół prawdopodobnie przebuduje odrobinę setlistę. Będzie miał dla festiwalowiczów kilka niespodzianek. Elementów sceny z "U2360° Tour" jednak nie zobaczymy.

Gitarzysta U2 o nowym albumie:

"Bono wspominał o różnych projektach w których uczestniczymy. Wszystkie są nadal aktualne. Nie jesteśmy gotowi do zaangażowania się w jednym, konkretnym kierunku ale mamy sporo nowego materiału. Kiedy już wrócimy z trasy, a kurz opadnie damy sobie kilka tygodni na ustalenie tego wszystkiego i decyzję, w którą stronę pójdziemy".

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 03:30 27 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono