15:43 24 Mar '11

Jeden dzień do koncertu w Chile!

Viva Chile!!! ^ ^ ^ ^

Już jutro U2 zagrają pierwszy koncert szóstej części trasy "U2360 Tour".

Serwis u2chile.net namawia fanów do wzięcia udziału w akcji "malowania stadionu na czerwono". Chilijczycy przy pomocy czerwonych baloników chcą wyrazić swoje poparcie dla kampanii (RED) i na samym początku koncertu sprawić zespołowi niespodziankę. Otwarcie przyznają, że inspiracją dla nich jest nasza "Flaga".W związku z różnicą czasu koncert powinien się rozpocząć jutro między 1 a 2 naszego czasu.

Serwis Terra.cl poinformował o tym, że koncert z Chile będzie transmitowany dla subskrybentów U2.com. Na oficjalnej stronie zespołu próżno jednak szukać na ten temat choćby wzmianki.

Miejscowa prasa informuje, że The Edge wraz z rodziną jest w Chile już od soboty. Ostatni tydzień poświęcił na zapoznanie się z lokalnymi atrakcjami turystycznymi. Miał okazję zobaczyć m.in. pustynię Atakamę.

Informacje dotyczące przybycia Bono trzymane są w tajemnicy. Nieoficjalnie mówi się, że wokalista U2 dotrze do Santiago jako ostatni.

 • U2roopa (źródło: U2forums.com, u2chile.net)
 • Modyfikacja: 15:52 24 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam