15:43 24 Mar '11

Jeden dzień do koncertu w Chile!

Viva Chile!!! ^ ^ ^ ^

Już jutro U2 zagrają pierwszy koncert szóstej części trasy "U2360 Tour".

Serwis u2chile.net namawia fanów do wzięcia udziału w akcji "malowania stadionu na czerwono". Chilijczycy przy pomocy czerwonych baloników chcą wyrazić swoje poparcie dla kampanii (RED) i na samym początku koncertu sprawić zespołowi niespodziankę. Otwarcie przyznają, że inspiracją dla nich jest nasza "Flaga".W związku z różnicą czasu koncert powinien się rozpocząć jutro między 1 a 2 naszego czasu.

Serwis Terra.cl poinformował o tym, że koncert z Chile będzie transmitowany dla subskrybentów U2.com. Na oficjalnej stronie zespołu próżno jednak szukać na ten temat choćby wzmianki.

Miejscowa prasa informuje, że The Edge wraz z rodziną jest w Chile już od soboty. Ostatni tydzień poświęcił na zapoznanie się z lokalnymi atrakcjami turystycznymi. Miał okazję zobaczyć m.in. pustynię Atakamę.

Informacje dotyczące przybycia Bono trzymane są w tajemnicy. Nieoficjalnie mówi się, że wokalista U2 dotrze do Santiago jako ostatni.

 • U2roopa (źródło: U2forums.com, u2chile.net)
 • Modyfikacja: 15:52 24 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono