15:43 24 Mar '11

Jeden dzień do koncertu w Chile!

Viva Chile!!! ^ ^ ^ ^

Już jutro U2 zagrają pierwszy koncert szóstej części trasy "U2360 Tour".

Serwis u2chile.net namawia fanów do wzięcia udziału w akcji "malowania stadionu na czerwono". Chilijczycy przy pomocy czerwonych baloników chcą wyrazić swoje poparcie dla kampanii (RED) i na samym początku koncertu sprawić zespołowi niespodziankę. Otwarcie przyznają, że inspiracją dla nich jest nasza "Flaga".W związku z różnicą czasu koncert powinien się rozpocząć jutro między 1 a 2 naszego czasu.

Serwis Terra.cl poinformował o tym, że koncert z Chile będzie transmitowany dla subskrybentów U2.com. Na oficjalnej stronie zespołu próżno jednak szukać na ten temat choćby wzmianki.

Miejscowa prasa informuje, że The Edge wraz z rodziną jest w Chile już od soboty. Ostatni tydzień poświęcił na zapoznanie się z lokalnymi atrakcjami turystycznymi. Miał okazję zobaczyć m.in. pustynię Atakamę.

Informacje dotyczące przybycia Bono trzymane są w tajemnicy. Nieoficjalnie mówi się, że wokalista U2 dotrze do Santiago jako ostatni.

 • U2roopa (źródło: U2forums.com, u2chile.net)
 • Modyfikacja: 15:52 24 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono