11:22 17 Wrz '11

Głosuj na najlepszy numer magazynu Q!

U2 ma szansę na nagrodę!

Z okazji 25-lecia magazynu, celebrującego okrągłą rocznicę, rozpoczęło się głosowanie na najlepszy numer ostatnich 25 lat (The Greatest Act of the Last 25 Years)

Na podanej stronie mamy 25 okładek magazynu, z których możemy układać własną listę. Wystarczy, że wybrany cover (...)

21:55 8 Wrz '11

Bono: U2 nie wróci szybko

Bono zdecydował złapać oddech i zrobić sobie wolne od koncertowania.

W wywiadzie dla magazynu "Guilty Pleasures" piosenkarz zaznaczył, że nie oznacza to końca grupy: "Mówią, że każda trasa jest o 10 dni (...)

(...)
19:00 8 Wrz '11

U2 otrzymali GQ Men of the Year Award!

U2 najlepsi!

Zespół zdobył statuetkę w kategorii "Band of the Year". Gala odbyła się we wtorek w Royal Opera Hause w Londynie.

Nagrodę wręczył zespołowi przyjaciel i pisarz Salman Rushdie.

18:31 8 Wrz '11

Live-Chat z Bono, Edge'em i Guggenheimem!

Live-Chat już jutro!

9.09.11, czyli dzień po premierze filmu "From The Sky Down" (8.09.11) na International Film Festival w Toronto, muzycy U2 i reżyser Davis Guggenheim wezmą udział w live-chacie, podczas którego załoga udzieli odpowiedzi na pytania od fanów.

Do piątku, do godziny 12.00 (EST; przekładając na czas polski, trzeba dodać 1h) jest możliwość, postawienia pytania odnośnie prac (...)

(...)
11:28 25 Sie '11

U2 inwestuje w naukę muzyki w Irlandii

Szansa na muzyczny rozwój dzieci w Irlandii dzięki U2

U2, które bez wątpienia było największą gwiazdą tegorocznego Glastonbury Festival zainwestowało swoje pieniądze, by sfinansować naukę muzyki dzieciom w Irlandii, w sytuacji, gdy państwo tnie wydatki na edukację.

Zespół łoży na sprzęt muzyczny i zatrudnienie nauczycieli, którzy nauczaliby tysiące dzieci w całym kraju, wspierając szereg (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam