23:24 18 Mar '11

"Replika" wyda książkę "Killing Bono"

Mamy dla Was świetną wiadomość! ^ ^ ^ ^

Wydawnictwo, dzięki któremu na rynku ukazało się polskie tłumaczenie "U2. The Name Of Love." przygotowuje kolejną pozycję dla fanów U2. Tym razem będzie to książka Neila McCormicka pod tytułem "Killing Bono".

Książka ma się pojawić na naszym rynku na przełomie maja i czerwca.

Opis:

Niektórzy rodzą się wielcy.
Niektórzy po wielkość sięgają.
O innych sława sama się upomina.
A jeszcze inni mają takiego pecha, że w szkolnej ławie siedzą z Bono.Każdy chce być sławny, ale w Dublinie lat siedemdziesiątych młody punkowiec Neil McCormick marzy o czymś więcej niż o marnym losie gwiazdki pop – wierzy, że jego przeznaczeniem jest wieść życie prawdziwego Boga Rocka. Rozpracował już wszystko – płyty, koncerty, okrzyki w imię pokoju na świecie. Lecz istnieje jedna rzecz, której nie wziął pod uwagę. Chłopak siedzący na drugim końcu klasy ma swoje własne plany.

„Killing Bono” to historia dwóch rozbieżnych istnień. Kiedy Bono i jego U2 sięgali po światową sławę i gwiazdorstwo, ich szkolny przyjaciel Neil torował sobie drogę w przeciwnym kierunku. Kiepskie dragi, dziwaczny seks, jeszcze dziwniejsze fryzury: Neil doświadczył tego wszystkiego na złudnej ścieżce chwały. Ale czasem to właśnie frajerzy mają do opowiedzenia najciekawsze kawałki.

W „Killing Bono” gościnnie wystąpią: papież, Bob Dylan i cała galaktyka sław. To niesamowicie zabawny, zdumiewająco szczery i przedziwnie poruszający zapis życia przeżytego w cieniu prawdziwej supergwiazdy.

„Z tobą jest taki problem, że zrobiłeś już to wszystko, co ja sam zawsze chciałem zrobić” – skarżył się kiedyś Neil swojemu słynnemu koledze. „Jestem twoim sobowtórem” – odparł Bono. – „Jeśli chcesz dostać swoje życie z powrotem, będziesz musiał mnie zabić.”

A to dopiero myśl...

NEIL McCORMICK, felietonista Daily Telegraph, publikował w wielu brytyjskich tytułach prasowych, takich jak GQ, Marie Clare, The Sunday Times oraz The Observer. Mieszka w Londynie.

 • U2roopa (źródło: replika.eu)
 • Modyfikacja: 06:36 19 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono