22:01 16 Sty '09

Album i singiel oficjalnie

"Get On Your Boots" to pierwszy singiel z nowej płyty U2, który będzie miał światową premierę 19 stycznia 2009 o godz. 9:15.

Album "No Line On The Horizon" został wyprodukowany przez Briana Eno, Danniego Lanois i Steva Lillywhita; sesja nagraniowa rozpoczęła się w Fez, Morocco (...)

20:51 15 Sty '09

I jeszcze o singlu...

I jeszcze o singlu...

Finlandzki oddział Universal Music opublikował istotne informacje dotyczące pierwszego singla z "No Line On The Horizon".

Według nich:
- już 19.01 (najbliższy poniedziałek) utwór "Get On Your Boots" dostępny będzie poprzez iTunes,
- teledysk zobaczymy 29 stycznia,
- po (...)

20:17 15 Sty '09

"Get On Your Boots" w Esce Rock

"Get On Your Boots" w Esce Rock

Już nie musimy liczyć na stream z dublińskiego 2FM. W Polsce, w poniedziałek usłyszymy "Get On Your Boots" w radiu Eska Rock.

Jak pisze ZBYCH na naszym forum: właśnie słyszałem na Esce Rock jingla... nowy singiel U2 wreszcie jest.... "Get On Your Boots" posłuchaj w poniedziałek w (...)

18:53 15 Sty '09

Hiroshi Sugimoto na okładce?

Hiroshi Sugimoto na okładce?

Jak wieść niesie, okładkę "No Line On The Horizon" ozdobi praca znanego japońskiego fotografa.

Miałaby się na niej znaleźć jedna z prac artysty, prezentujących morski krajobraz. Jako pierwszy poinformował o tym blog Art:21.

17:39 15 Sty '09

Premiera singla w 2FM

Premiera singla w 2FM

W najbliższy poniedziałek, tuż po wiadomościach o godzinie 8, słuchacze dublińskiego radia 2FM usłyszą "Get On Your Boots".

Będzie to radiowa premiera nowego singla U2, którą zaprezentuje stary znajomy zespołu, Dave Fanning.
Niestety nie mamy najlepszych wiadomości dla osób, (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • The End is coming? Jacob

    To co? Koniec czy nie-koniec? :D     Trzynastka w Berlinie była ostatnim kawałkiem U2 zagranym na koncercie w historii... więcej

  • U2360° Tour 2009 - 2011 MirekT

    Afryka jest kontynentem a nie krajem. RPA jest cywilizowanym krajem, w którym wojny już w sumie się pokończyły, pozostały pewne... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono