19:19 12 Mar '11

"Spider-Man: Turn Off The Dark" ma nową datę premiery

"Spider-Man" pojawi się na deskach w czerwcu ^ ^ ^ ^

Debiut broadwayowskiego musicalu został przesunięty po raz szósty.

Producenci Michael Cohl i Jeremiah J. Harris ogłosili wczoraj, że spektakle zaplanowane na kwiecień-maj zostały odwołane. Nieoficjalnie mówi się, że jest to reakcja na kiepskie recenzje, jakie "Spider-Man" otrzymał po pierwszych próbach.

Najbliższe tygodnie produkcja musicalu spędzi na przerabianiu niektórych fragmentów scenariusza. Bono i The Edge zapowiedzieli, że mają już nowe piosenki i są podekscytowani na myśl o ich wdrożeniu do skryptu.

Wcześniejsze plotki o odejściu reżyserki Julie Taymor okazały się przedwczesne. Co prawda Taymor została zastąpiona przez Phillipa Williama McKinleya ale z produkcji musicalu się nie wycofuje.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 12 maja rozpoczną się próby, a 14 czerwca "Człowiek-Pająk" zadebiutuje na Broadwayu.

 • U2roopa (źródło: digitalspy.co.uk)
 • Modyfikacja: 19:22 12 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam