11:53 5 Mar '11

EP-ka od Człowieka-Pająka wkrótce ?

Kolejne informacje dotyczące musicalu z muzyką od Bono i The Edge'a ^ ^ ^ ^

Soundtrack do musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" ma być wydany jeszcze w tym roku. Tymczasem wygląda na to, że wcześniej doczekamy się EP-ki.

Informację zdradził odtwórca głównej roli w musicalu, Reeve Carney, na swoim profilu w serwisie Twitter. Niestety nie podał żadnych konkretów odnośnie daty wydania. W jednym z kolejnych wpisów dodał, że razem z Bono pracuje w studio.

Z kolei Steve Lillywhite na swoim profilu poinformował o pracy nad utworami, które napisali Bono i The Edge. Znany producent wspomagał już członków U2 przy projekcie "Spider-Man: Turn Off The Dark" w styczniu.

W jednym z ostatnich odcinków programu "The Late Show with David Letterman" pojawiła się trójka aktorów biorących udział w musicalu. Wśród nich znalazł się również Reeve Carney, który wykonał utwór "Rise Above":

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 17:51 11 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono