11:53 5 Mar '11

EP-ka od Człowieka-Pająka wkrótce ?

Kolejne informacje dotyczące musicalu z muzyką od Bono i The Edge'a ^ ^ ^ ^

Soundtrack do musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" ma być wydany jeszcze w tym roku. Tymczasem wygląda na to, że wcześniej doczekamy się EP-ki.

Informację zdradził odtwórca głównej roli w musicalu, Reeve Carney, na swoim profilu w serwisie Twitter. Niestety nie podał żadnych konkretów odnośnie daty wydania. W jednym z kolejnych wpisów dodał, że razem z Bono pracuje w studio.

Z kolei Steve Lillywhite na swoim profilu poinformował o pracy nad utworami, które napisali Bono i The Edge. Znany producent wspomagał już członków U2 przy projekcie "Spider-Man: Turn Off The Dark" w styczniu.

W jednym z ostatnich odcinków programu "The Late Show with David Letterman" pojawiła się trójka aktorów biorących udział w musicalu. Wśród nich znalazł się również Reeve Carney, który wykonał utwór "Rise Above":

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 17:51 11 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam