23:35 23 Lut '11

U2.com: U2 na Glastonbury 2011!!!

Udział zespołu w festiwalu oficjalnie potwierdzony!!! ^  ^  ^  ^

Koniec spekulacji i plotek. The Edge potwierdził dziś udział zespołu w tegorocznej edycji jednego z największych festiwali muzycznych na świecie. U2 zagrają na Glasto 24 czerwca.

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym, że możemy zagrać dla najlepszej festiwalowej publiczności na świecie."

Takich słów użył gitarzysta U2 podczas dzisiejszej ceremonii rozdania nagród magazynu NME. W specjalnej zapowiedzi wideo przedstawił wyróżnienie w kategorii "Najlepszy festiwal". Nagrodę zdobył festiwal Glastonbury."To bardziej styl życia niż festiwal." dodał The Edge, opisując swoje wrażenia po ubiegłorocznym pobycie na Glasto, kiedy dołączył na scenie do zespołu Muse.

Przypomnijmy, po kontuzji pleców Bono i rezygnacji z gry, rolę headlinera przejęli właśnie Muse. W pięknym geście zagrali "Where The Streets Have No Name" przy współudziale gitarzysty U2.Z kolei podczas odbierania nagrody, organizator festiwalu Michael Eavis powiedział: "Po zeszłorocznym rozczarowaniu, kiedy U2 nie byli w stanie zagrać, teraz jesteśmy podekscytowani podwójnie perspektywą przekroczenia przez tę supergrupę bariery dźwięku w piątkową noc".

  • U2roopa (źródło: U2.com)
  • Modyfikacja: 18:03 11 Mar '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    Ciekawe czy Bono o tym wie. gumeen, 17:34 24 Lut '11

    .

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry