20:53 21 Lut '11

Czarne chmury nad "Spider-Manem"

Produkcja musicalu chce uratować scenariusz? ^ ^ ^ ^

Według informacji zamieszczonej przez serwis deadline.com, produkcja musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" myśli o przerobieniu scenariusza. Co prawda sprzedaż biletów idzie dobrze ale musical spotkał się z dużą liczbą słabych recenzji.

Deadline.com donosi, że zadania zmiany scenariusza miałby się podjąć twórca komiksów Roberto Aguirre-Sacasa. W latach 2006-2007 pracował on dla Marvela przy serii komiksów właśnie o "Spider-Manie". Aktualnie jest scenarzystą serialu "Big Love" nadawanego przez stację HBO.

Rzecznik produkcji musicalu, Rick Miramontez nie chciał potwierdzić informacji, stwierdził jedynie, że nie będzie udzielał komentarza w tej sprawie.

"Spider-Man: Turn Of The Dark" kosztował 65 milionów dolarów. Pracy nad muzyką podjęli się Bono i The Edge. Oficjalna premiera musicalu ma się odbyć 15 marca.

 • U2roopa (źródło: deadline.com)
 • Modyfikacja: 20:57 21 Lut '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam