20:53 21 Lut '11

Czarne chmury nad "Spider-Manem"

Produkcja musicalu chce uratować scenariusz? ^ ^ ^ ^

Według informacji zamieszczonej przez serwis deadline.com, produkcja musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" myśli o przerobieniu scenariusza. Co prawda sprzedaż biletów idzie dobrze ale musical spotkał się z dużą liczbą słabych recenzji.

Deadline.com donosi, że zadania zmiany scenariusza miałby się podjąć twórca komiksów Roberto Aguirre-Sacasa. W latach 2006-2007 pracował on dla Marvela przy serii komiksów właśnie o "Spider-Manie". Aktualnie jest scenarzystą serialu "Big Love" nadawanego przez stację HBO.

Rzecznik produkcji musicalu, Rick Miramontez nie chciał potwierdzić informacji, stwierdził jedynie, że nie będzie udzielał komentarza w tej sprawie.

"Spider-Man: Turn Of The Dark" kosztował 65 milionów dolarów. Pracy nad muzyką podjęli się Bono i The Edge. Oficjalna premiera musicalu ma się odbyć 15 marca.

 • U2roopa (źródło: deadline.com)
 • Modyfikacja: 20:57 21 Lut '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono