23:32 16 Lut '11

RedOne o współpracy z U2

I jeszcze kilka słów o nowym albumie... ^ ^ ^ ^

W ostatnią niedzielę w Los Angeles odbyła się ceremonia rozdania nagród Grammy. Przed uroczystością, w wywiadzie dla MTV producent RedOne wspomniał o U2.

Okazuje się, że Nadir Khayat pracuje nie tylko nad najnowszym albumem Lady Gagi ale również dołoży cegiełkę do nowego wydawnictwa zespołu z Dublina.

"Pracuję z Bono i U2. Jestem gitarzystą. Jestem Muzykiem", wyjaśnił. "Wielu ludzi uważa, że RedOne jest gościem od syntezatorów, ale ja jestem gitarzystą i piosenkarzem."

RedOne powiedział, że brzmienie nowego albumu będzie wyraziste (w stylu U2). Jednocześnie razem z zespołem starają się dodać coś z nowego tysiąclecia do znanej od lat formuły. "Kocham produkować. Kocham pracować nad różnymi stylami, przy pracy z U2 czuję jakbym znowu grał w zespole rockowym. To bardzo szczególny proces. Wyjątkowy i futurystyczny, ale to nadal U2. U2 to U2."

 • U2roopa (źródło: mtv.com)
 • Modyfikacja: 23:39 16 Lut '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • olekcj111, 20:28 17 Lut '11

  No to zapowiada się bardzo ciekawie :D Oby się ludziom spodobało.

 • Nieco rafal_u2, 14:36 17 Lut '11

  nieco się uspokoiłem, chociaż U2, jak wiadomo, swój styl zawdzięcza zróżnicowaniu, więc...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono