23:32 16 Lut '11

RedOne o współpracy z U2

I jeszcze kilka słów o nowym albumie... ^ ^ ^ ^

W ostatnią niedzielę w Los Angeles odbyła się ceremonia rozdania nagród Grammy. Przed uroczystością, w wywiadzie dla MTV producent RedOne wspomniał o U2.

Okazuje się, że Nadir Khayat pracuje nie tylko nad najnowszym albumem Lady Gagi ale również dołoży cegiełkę do nowego wydawnictwa zespołu z Dublina.

"Pracuję z Bono i U2. Jestem gitarzystą. Jestem Muzykiem", wyjaśnił. "Wielu ludzi uważa, że RedOne jest gościem od syntezatorów, ale ja jestem gitarzystą i piosenkarzem."

RedOne powiedział, że brzmienie nowego albumu będzie wyraziste (w stylu U2). Jednocześnie razem z zespołem starają się dodać coś z nowego tysiąclecia do znanej od lat formuły. "Kocham produkować. Kocham pracować nad różnymi stylami, przy pracy z U2 czuję jakbym znowu grał w zespole rockowym. To bardzo szczególny proces. Wyjątkowy i futurystyczny, ale to nadal U2. U2 to U2."

 • U2roopa (źródło: mtv.com)
 • Modyfikacja: 23:39 16 Lut '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • olekcj111, 20:28 17 Lut '11

  No to zapowiada się bardzo ciekawie :D Oby się ludziom spodobało.

 • Nieco rafal_u2, 14:36 17 Lut '11

  nieco się uspokoiłem, chociaż U2, jak wiadomo, swój styl zawdzięcza zróżnicowaniu, więc...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono