18:59 12 Lut '11

Producent musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" odpiera krytykę

"Spider-Man" krytykowany ^ ^ ^ ^

Musical, do którego muzkę stworzyli Bono i Edge został zalany falą krytki. "Spider-Man" jest zagrożony opóźnieniami związanymi z problemami technicznymi i kontuzjami aktorów.

Produkcja nie wyjdzie wcześniej niż w połownie marca, natomiast krytycy złamali umowę odnośnie nierecenzowania dzieła przed jego premierą i wyrazili się na temat musicalu z pogardą, obrzucając go przysłowiowym błotem. Takie pisma jak "The Washington Post", "The New York Times" i "The Los Angeles Times" uznali "Spider-Mana" za najgorszą produkcję Broadwayu wszech czasów.
Nowy producent Michael Cohl w wywiadzie dla "Entertainment Weekly" powiedział: "każda osoba, która recenzuje show i mówi,  ze nie ma w nim żadnej wartości, nie jest prawdziwym recenzentem. Koniec i kropka! Trudno aby ludzie, którzy nie rozumieją popularnej kultury, recenzowali wydarzenie popkulturowe". Dodał jednak, że reakcja mediów na show, do którego muzykę przygotowali Bono i Edge nie złamała go: "wstalem dzisiaj rano bardziej zmotywowany i pozytywny niż kiedykolwiek".

Natomiast rzecznik show, Rick Miramontez, powiedział: "negatywne opinie ze strony krytyków były niedorzeczne i niestosowne. Ich działania były bezprecedensowe i nie za bardzo cool. Zmiany [w musicalu-przyp. red.] wciąż trwają i jakakolwiek recenzja, która ukaże się przed premierą show, będzie nieważna".

 • (VeRTigo) (źródło: nme.com)
 • Modyfikacja: 20:22 12 Lut '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono