18:59 12 Lut '11

Producent musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark" odpiera krytykę

"Spider-Man" krytykowany ^ ^ ^ ^

Musical, do którego muzkę stworzyli Bono i Edge został zalany falą krytki. "Spider-Man" jest zagrożony opóźnieniami związanymi z problemami technicznymi i kontuzjami aktorów.

Produkcja nie wyjdzie wcześniej niż w połownie marca, natomiast krytycy złamali umowę odnośnie nierecenzowania dzieła przed jego premierą i wyrazili się na temat musicalu z pogardą, obrzucając go przysłowiowym błotem. Takie pisma jak "The Washington Post", "The New York Times" i "The Los Angeles Times" uznali "Spider-Mana" za najgorszą produkcję Broadwayu wszech czasów.
Nowy producent Michael Cohl w wywiadzie dla "Entertainment Weekly" powiedział: "każda osoba, która recenzuje show i mówi,  ze nie ma w nim żadnej wartości, nie jest prawdziwym recenzentem. Koniec i kropka! Trudno aby ludzie, którzy nie rozumieją popularnej kultury, recenzowali wydarzenie popkulturowe". Dodał jednak, że reakcja mediów na show, do którego muzykę przygotowali Bono i Edge nie złamała go: "wstalem dzisiaj rano bardziej zmotywowany i pozytywny niż kiedykolwiek".

Natomiast rzecznik show, Rick Miramontez, powiedział: "negatywne opinie ze strony krytyków były niedorzeczne i niestosowne. Ich działania były bezprecedensowe i nie za bardzo cool. Zmiany [w musicalu-przyp. red.] wciąż trwają i jakakolwiek recenzja, która ukaże się przed premierą show, będzie nieważna".

 • (VeRTigo) (źródło: nme.com)
 • Modyfikacja: 20:22 12 Lut '11

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam