14:56 1 Lis '10

Debiut Black Dub wkrótce w Polsce

Album projektu Daniela Lanois trafia wreszcie do sprzedaży! ^  ^  ^  ^

Już jutro pierwszy album projektu Black Dub trafi do sklepów w USA i Wielkiej Brytanii, u nas dostępny będzie od 15 listopada.

Black Dub tworzą: Daniel Lanois (gitara), wirtuoz perkusji Brian Blade, który występował m.in. z Harbie Hancockiem, młoda wokalistka Trixie Whitley i basista Daryl Johnson.

Wszystkie utwory, które znajdą się na płycie zostały zarejestrowane w Los Angeles, w domu Lanois. W czasie sesji nagraniowych duży nacisk kładziono na rejestrację za pierwszym podejściem. Fragmenty sesji, z których rodziły się utwory możemy zobaczyć na stronie blackdub.net.Płytę można już zamawiać m.in. za pośrednictwem sklepu Merlin.pl.

  • U2roopa (źródło: blackdub.net)
  • Modyfikacja: 19:52 28 Lis '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    TUFKAK_U2, 18:26 6 Lis '10

    TAK JEST !!! Nareszcie się doczekaliśmy ! Szykuje się bardzo dobre wydawnictwo ! Pozdro dla wszystkich którzy byli na koncercie BD w Łodzi !!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono