21:39 22 Paź '10

Gitarzysta Interpol zachwycony trasą z U2

Ekscytacja i dobra zabawa... ^ ^ ^ ^

W wywiadzie dla portalu ocweekly.com Daniel Kessler przyznał, że supportowanie U2 w czasie "U2 360° Tour" było bardzo ekscytujące.

Początek nie był jednak łatwy, bo rozpoczął się od kontuzji Bono, która pokrzyżowała trochę plany członkom Interpol. Byli zmuszeni przetasować listę koncertów w USA, z drugiej strony udało im się w pełni przygotować do nagrania kolejnego albumu.

Europejska część trasy U2 odbyła się bez przeszkód, Kessler wspomina ją z satysfakcją. Przyznał, że fani zespołu z Dublina są wyjątkowo otwarci i pełni entuzjazmu. Nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać, kiedy otwiera się koncert innego wykonawcy. W przypadku U2 było wyjątkowo ekscytująco.

Zapytany o to czy członkowie Interpol słuchali U2 w młodości stwierdził, że zespół z Dublina jest marką muzyki nowoczesnej od 30 lat. Marką, która noc w noc zapełnia stadiony na całym świecie.

Kessler przyznał, że zakupił "The Unforgettable Fire" w wieku ośmiu lat. Czasy w których obracał się wokół muzyki U2 uznaje za najlepszą część swojego życia.

 • U2roopa (źródło: blogs.ocweekly.com)
 • Modyfikacja: 22:27 22 Paź '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam