21:39 22 Paź '10

Gitarzysta Interpol zachwycony trasą z U2

Ekscytacja i dobra zabawa... ^ ^ ^ ^

W wywiadzie dla portalu ocweekly.com Daniel Kessler przyznał, że supportowanie U2 w czasie "U2 360° Tour" było bardzo ekscytujące.

Początek nie był jednak łatwy, bo rozpoczął się od kontuzji Bono, która pokrzyżowała trochę plany członkom Interpol. Byli zmuszeni przetasować listę koncertów w USA, z drugiej strony udało im się w pełni przygotować do nagrania kolejnego albumu.

Europejska część trasy U2 odbyła się bez przeszkód, Kessler wspomina ją z satysfakcją. Przyznał, że fani zespołu z Dublina są wyjątkowo otwarci i pełni entuzjazmu. Nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać, kiedy otwiera się koncert innego wykonawcy. W przypadku U2 było wyjątkowo ekscytująco.

Zapytany o to czy członkowie Interpol słuchali U2 w młodości stwierdził, że zespół z Dublina jest marką muzyki nowoczesnej od 30 lat. Marką, która noc w noc zapełnia stadiony na całym świecie.

Kessler przyznał, że zakupił "The Unforgettable Fire" w wieku ośmiu lat. Czasy w których obracał się wokół muzyki U2 uznaje za najlepszą część swojego życia.

 • U2roopa (źródło: blogs.ocweekly.com)
 • Modyfikacja: 22:27 22 Paź '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono