21:39 22 Paź '10

Gitarzysta Interpol zachwycony trasą z U2

Ekscytacja i dobra zabawa... ^ ^ ^ ^

W wywiadzie dla portalu ocweekly.com Daniel Kessler przyznał, że supportowanie U2 w czasie "U2 360° Tour" było bardzo ekscytujące.

Początek nie był jednak łatwy, bo rozpoczął się od kontuzji Bono, która pokrzyżowała trochę plany członkom Interpol. Byli zmuszeni przetasować listę koncertów w USA, z drugiej strony udało im się w pełni przygotować do nagrania kolejnego albumu.

Europejska część trasy U2 odbyła się bez przeszkód, Kessler wspomina ją z satysfakcją. Przyznał, że fani zespołu z Dublina są wyjątkowo otwarci i pełni entuzjazmu. Nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać, kiedy otwiera się koncert innego wykonawcy. W przypadku U2 było wyjątkowo ekscytująco.

Zapytany o to czy członkowie Interpol słuchali U2 w młodości stwierdził, że zespół z Dublina jest marką muzyki nowoczesnej od 30 lat. Marką, która noc w noc zapełnia stadiony na całym świecie.

Kessler przyznał, że zakupił "The Unforgettable Fire" w wieku ośmiu lat. Czasy w których obracał się wokół muzyki U2 uznaje za najlepszą część swojego życia.

 • U2roopa (źródło: blogs.ocweekly.com)
 • Modyfikacja: 22:27 22 Paź '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono