21:09 22 Paź '10

Niejasne plany dotyczące kolejnego albumu

Danger Mouse, Will.I.Am i Spider-Man... ^ ^ ^ ^

Bono w wywiadzie dla australijskiego portalu theage.com.au przedstawił ambitne plany zespołu na przyszły rok.

W tygodniu menedżer U2 stwierdził, że płyta "Songs Of Ascent" ukaże się wcześniej niż nam się wydaje. Projekt wielokrotnie opisywany był jako zbiór niewykorzystanych pomysłów z sesji do "No Line On The Horizon", które powstawały pod czujnym okiem Daniela Lanois, Briana Eno i Steve Lillywhite'a.

Tymczasem wczoraj Bono zdradził, że zespół pracuje aktualnie nad trzema albumami. Nie określił jednak wprost czy jednym z nich jest wspomniane "Songs Of Ascent".

Pierwszy projekt, który prawdopodobnie pojawi się na początku przyszłego roku powstaje przy udziale producenta Danger Mouse'a. Bono stwierdził, że wspólnie przygotowali już dwanaście piosenek i praca nad nimi idzie z wielką łatwością. Pierwszy singiel ma się pojawić już w grudniu!

Przy drugim, określanym jako klubowy, U2 wspierają Will.I.Am, David Guetta (artysta muzyki house) i RedOne (Lady Gaga).

Jak przyznaje wokalista U2: Remiksy U2 z lat 90. były dla nas prawdziwym skarbem. Postanowiliśmy więc zrobić taneczny krążek.

Trzeci album ma bazować na dwudziestu utworach napisanych na potrzeby broadwayowskiego musicalu "Spider-Man". Bono zaznacza jednak, że Adam i Larry nie są przekonani co do wydania tego materiału jako albumu U2.

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 21:23 22 Paź '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • agaa, 23:22 24 Paź '10

  Ja podzielam obawy OLK. I mi oprócz Chylińskiej przychodzi na myśl przykład Chrisa Cornella. To jest jak jeżdżenie maluchem mając w garażu mercedesa. Oby taka przejażdżka nie miała miejsca w przypadku U2.

 • myślę rafal_u2, 12:08 23 Paź '10

  że ten klubowy to będzie kolejny zbiór remiksów.

 • Avatar

  Bremo, 11:32 23 Paź '10

  OLK, a na jakiej podstawie to stwierdzasz? Z tego co pamietam, to przed NLOTH Bono powiedział, że inspiruje się hip hopem :p Mnie tam U2 nigdy nie zawiodło, niech robią co chcą. Skoro wydają w najbliższym czasie 3 płyty, to nie mam nic przeciwko, żeby jedna z nich była eksperymentalna.

 • OLK, 10:22 23 Paź '10

  obawiam sie, ze ten klubowy album bedzie porazka. Bono za duzo kombinuje ;/ niedlugo bedzie jak chylinska, w meskim wykonaniu. "umcy umcy dup dup yeah" bleeeeee

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Przeraża mni, gdy ludzie zaczynają mówić, że gotowi są zabijać, by granica przebiegała tam, gdzie chcą - Bono