17:37 20 Paź '10

Nowy album U2 na początku 2011 roku?

"Songs Of Ascent" szybciej niż nam się wydaje? ^  ^  ^  ^

W wywiadzie dla "Irish Times" menedżer U2 Paul McGuinness stwierdził, że kolejnej płyty możemy się spodziewać szybciej niż nam się wydaje.

McGuinness dodał, że podczas europejskiej części trasy zadebiutowało już kilka nowych piosenek. Były to m.in. "Mercy", "Every Breaking Wave" i "Boys Fall from the Sky". Tymczasowy tytuł albumu to "Songs of Ascent". Płyta ma się ukazać do maja 2011 roku, kiedy rusza amerykańska część "U2 360° Tour".

Szef U2 broni również wyników sprzedaży "No Line On The Horizon". Przyznał, że jego zdaniem sprzedaż szła dobrze mimo wrażenia, że zakończyła się klapą.

Zdaniem McGuinnessa głównym powodem dwukrotnie mniejszej sprzedaży "No Line On The Horizon" w stosunku do "How To Dismantle An Atomic Bomb" jest ogólna tendencja spadkowa na rynku. Zwrócił również uwagę na problem nielegalnego pobierania muzyki i braku reakcji na ten proceder ze strony dostawców internetowych.

  • U2roopa (źródło: atU2.com)
  • Modyfikacja: 17:45 20 Paź '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    Bremo, 20:00 20 Paź '10

    Czy to znaczy, że Boy falls from the sky znajdzie się na SoA?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono