15:00 18 Paź '10

"Wide Awake In Europe" w listopadzie?

U2 planują wydać EPkę? ^ ^ ^ ^

Wygląda na to, że na kolejne wydawnictwo U2 nie będziemy musieli czekać do przyszłego roku. Sklep internetowy Amazon.com wprowadził wśród zapowiedzi tajemniczą EPkę zatytułowaną "Wide Awake In Europe".

Niestety, nie wiadomo jeszcze co wydawnictwo będzie zawierało. Wiadomo, że ukaże się nakładem Interscope Records i wstępna data wydania to 22 listopada. Warto również wspomnieć o tym, że "Wide Awake In Europe" jak na razie zapowiadana jest wyłącznie na nośniku winylowym.

Tytuł EPki jest oczywiście nawiązaniem do podobnego wydawnictwa, które pojawiło się na rynku w 1985 roku. "Wide Awake In America" zawierała cztery utwory. Dwa w wersji live ("Bad", "A Sort Of Homecoming") i dwa, które pozostały po sesji nagraniowej "The Unforgettable Fire" ("The Three Sunrises", "Love Comes Tumbling").

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 15:14 18 Paź '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • MartinTexas, 23:25 18 Paź '10

  Hmmmm?? EPka OK zawsze coś, ale Panowie gdzie album?? Jak na wiosnę to OK, EPka wystarczy, ale oby nie dłużej!
  A co do EPki to może Live EP? Tak z 8 utworów ala UABRS? Było by nieźle, ale BFFTS czy Glaston chętnie w wersji studyjnej bym też usłyszał, bo na album pewnie i tak się nie załapią. DO tego Stingray i Soon proszę ;P

 • Aislinn, 21:12 18 Paź '10

  TYLKO winyl? Mam nadzieję, że to się zmieni. Dzisiaj winyle są droższe od CD, czyżby więc szykował się towar luksusowy? Miło by było pomyśleć o reszcie świata.

 • Avatar

  Bremo, 16:28 18 Paź '10

  Bardzo chciałbym dorwać na niej Boy falls from the sky w dobrej jakości :) Najlepiej studyjnej

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Gdzieś głęboko w kącie dostrzegliśmy błysk światła i zaczęliśmy podążać w jego kierunku - Bono