12:51 11 Lut '09

U2 i HMV szykują niespodziankę...

U2 i HMV szykują niespodziankę...

...dla kolekcjonerów. Jak pisze Depe na naszym forum, w sklepie internetowym hmv.com będzie dostępny limitowany i numerowany BOX na 4 single z "No Line On The Horizon".

Single będą wydane w formie 7 calowych płyt winylowych. Niestety BOX będzie limitowany do 4000 sztuk. Szczęśliwców, którzy będą go mogli zakupić (...)

08:45 11 Lut '09

The Edge i Adam na Berlinale!

The Edge i Adam na Berlinale!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na festiwalu filmowym w Berlinie pojawił się gitarzysta U2. Obok gitarzysty pojawił się również basista.

Panowie wzięli udział w premierze filmu dokumentalnego "It Might Get Loud", w którym The Edge jest jednym z trzech bohaterów. Dwaj pozostali, Jack White i Jimi (...)

08:12 11 Lut '09

Klip promujący singiel i album!

Klip promujący singiel i album!

W internecie pojawiło się krótkie wideo promujące singiel "Get On Your Boots" i album "No Line On The Horizon".

13:16 9 Lut '09

The Edge na Berlinale?

The Edge na Berlinale?

Według informacji jakie zamieściła gazeta Berliner Morgenpost, na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie ma się pojawić "The Edge".

Gitarzysta ma być obecny 10.02 podczas premiery filmu dokumentalnego "It Might Get Loud", w którym wystąpił. Niestety nie wiadomo czy dwaj pozostali (...)

12:16 9 Lut '09

U2 otworzyli Grammy Awards 2009!!!

U2 otworzyli Grammy Awards 2009!!!

Zgodnie z zapowiedziami zespół zainaugrował wczoraj swoim występem uroczystość rozdania nagród Grammy.

Panowie zagrali "Get On Your Boots":

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono