12:51 11 Lut '09

U2 i HMV szykują niespodziankę...

U2 i HMV szykują niespodziankę...

...dla kolekcjonerów. Jak pisze Depe na naszym forum, w sklepie internetowym hmv.com będzie dostępny limitowany i numerowany BOX na 4 single z "No Line On The Horizon".

Single będą wydane w formie 7 calowych płyt winylowych. Niestety BOX będzie limitowany do 4000 sztuk. Szczęśliwców, którzy będą go mogli zakupić (...)

08:45 11 Lut '09

The Edge i Adam na Berlinale!

The Edge i Adam na Berlinale!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na festiwalu filmowym w Berlinie pojawił się gitarzysta U2. Obok gitarzysty pojawił się również basista.

Panowie wzięli udział w premierze filmu dokumentalnego "It Might Get Loud", w którym The Edge jest jednym z trzech bohaterów. Dwaj pozostali, Jack White i Jimi (...)

08:12 11 Lut '09

Klip promujący singiel i album!

Klip promujący singiel i album!

W internecie pojawiło się krótkie wideo promujące singiel "Get On Your Boots" i album "No Line On The Horizon".

13:16 9 Lut '09

The Edge na Berlinale?

The Edge na Berlinale?

Według informacji jakie zamieściła gazeta Berliner Morgenpost, na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie ma się pojawić "The Edge".

Gitarzysta ma być obecny 10.02 podczas premiery filmu dokumentalnego "It Might Get Loud", w którym wystąpił. Niestety nie wiadomo czy dwaj pozostali (...)

12:16 9 Lut '09

U2 otworzyli Grammy Awards 2009!!!

U2 otworzyli Grammy Awards 2009!!!

Zgodnie z zapowiedziami zespół zainaugrował wczoraj swoim występem uroczystość rozdania nagród Grammy.

Panowie zagrali "Get On Your Boots":

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam