12:51 11 Lut '09

U2 i HMV szykują niespodziankę...

U2 i HMV szykują niespodziankę...

...dla kolekcjonerów. Jak pisze Depe na naszym forum, w sklepie internetowym hmv.com będzie dostępny limitowany i numerowany BOX na 4 single z "No Line On The Horizon".

Single będą wydane w formie 7 calowych płyt winylowych. Niestety BOX będzie limitowany do 4000 sztuk. Szczęśliwców, którzy będą go mogli zakupić (...)

08:45 11 Lut '09

The Edge i Adam na Berlinale!

The Edge i Adam na Berlinale!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na festiwalu filmowym w Berlinie pojawił się gitarzysta U2. Obok gitarzysty pojawił się również basista.

Panowie wzięli udział w premierze filmu dokumentalnego "It Might Get Loud", w którym The Edge jest jednym z trzech bohaterów. Dwaj pozostali, Jack White i Jimi (...)

08:12 11 Lut '09

Klip promujący singiel i album!

Klip promujący singiel i album!

W internecie pojawiło się krótkie wideo promujące singiel "Get On Your Boots" i album "No Line On The Horizon".

13:16 9 Lut '09

The Edge na Berlinale?

The Edge na Berlinale?

Według informacji jakie zamieściła gazeta Berliner Morgenpost, na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie ma się pojawić "The Edge".

Gitarzysta ma być obecny 10.02 podczas premiery filmu dokumentalnego "It Might Get Loud", w którym wystąpił. Niestety nie wiadomo czy dwaj pozostali (...)

12:16 9 Lut '09

U2 otworzyli Grammy Awards 2009!!!

U2 otworzyli Grammy Awards 2009!!!

Zgodnie z zapowiedziami zespół zainaugrował wczoraj swoim występem uroczystość rozdania nagród Grammy.

Panowie zagrali "Get On Your Boots":

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • The End is coming? Jacob

    To co? Koniec czy nie-koniec? :D     Trzynastka w Berlinie była ostatnim kawałkiem U2 zagranym na koncercie w historii... więcej

  • U2360° Tour 2009 - 2011 MirekT

    Afryka jest kontynentem a nie krajem. RPA jest cywilizowanym krajem, w którym wojny już w sumie się pokończyły, pozostały pewne... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono