11:20 6 Sie '10

Koncert w Turynie - relacja

To już dziś!!! ^ ^ ^ ^

Uwaga, w związku z potężną liczbą nowych zdjęć i wiadomości, które napływają z Turynu zapraszamy na forum gdzie śledzimy sytuację niemal minuta po minucie. Strona zostanie zaktualizowana tuż po koncercie.

Odnośnik do forum.

Zdjęcia wykonane pod stadionem w nocy z czwartku na piątek. Włosi przygotowali system kolejkowy, który działał również w ubiegłym roku (m.in. w Chorzowie):Relacja Antona nr 1 (8:41):

Nasz Forumowicz dotarł pod stadion. Według systemu numerkowego przed nim są 724 osoby! Jest tylko jedna kolejka. Zapowiada się spory bałagan.Relacja Antona nr 2 (9:41):

Zgodnie z przewidywaniami zrobił się straszny bałagan, w kolejce jest spory ścisk. Okazuje się, że system numerkowy wprowadził spore zamieszanie. Anton dodaje, że wokół można kupić mnóstwo podrobionych gadżetów marnej jakości.

Aktualizacja 12:00:

Trzeba przyznać, że kolejka mimo wczesnej godziny jest spora:Relacja Antona nr 3 (12:05):

Zamieszania z numerkami ciąg dalszy.
Sytuacja jest na tyle zagmatwana, że na szerszy opis będziemy musieli poczekać.

Relacja Antona nr 4 (12:38):

Sytuacja trochę się wyklarowała. Anton dostał opaskę dzięki której może spokojnie wejść do kolejki. Z ciekawostek, technicy przeprowadzili pierwsze próby dźwięku. Jak na razie nie widać oficjalnego stoiska z pamiątkami zespołu. Zapewne tak jak podczas zeszłorocznych koncertów umieszczone będzie na terenie stadionu.

Relacja od antona nr 5 (12:43):

Wzdłuż kolejki przechadza się sobowtór Bono, którego można było zauważyć pod stadionem podczas przygotowań zespołu do koncertu.

Relacja od antona nr 6 (13:26):

Wygląda na to, że dzisiejszy koncert (lub przynajmniej jego część) będzie nagrywany:Relacja od antona nr 7 (13:32):

Antonowi udało się wstępnie "obadać" sklepik. Podobno jest sporo nowości. Z zeszłorocznych motywów koszulkowych przewija się ten z zarysem stadionu i miejscem koncertowym (w tym przypadku Turyn).

Pełne relacje Antona, setlisty i zdjęcia znajdziecie na naszym forum.

Dołączcie do nas na Facebook'u i Last.fm - zapraszamy!

 • U2roopa (źródło: U2place.com, Cristian Bernardinelli, U2forums.com (anton)
 • Modyfikacja: 18:53 6 Sie '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • OLK, 10:43 7 Sie '10

  swietny ten sobowtor :)

 • Avatar

  ja pamiętam Tomek P., 16:11 6 Sie '10

  ja pamiętam, stalem pod bramą stadionu przyciśnięty przez tłumy ludzi ;)

 • BOOTLEG Szarlej, 15:39 6 Sie '10

  Mam pytanie do doświadczonych zbieraczy bootlegów - powiedzcie mi czy jest szansa, żeby zapis z dzisiejszego koncertu pojawił się jutro do 9 rano? :> Jak to było z zeszłoroczną Barceloną, jak szybko wtedy się bootleg pojawił? Pytam się bo wyjeżdżam właśnie jutro rano, a bardzo chciałbym jeszcze usłyszeć przed wyjazdem ten koncert :) Pozdrawiam!

 • arek, 15:04 6 Sie '10

  CZY ktoś pamięta o tym co się działo rok temu ???
  Dokładnie rok temu...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono