23:59 31 Lip '10

6 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 6! ^ ^ ^ ^

Sobota za nami i właściwie z każdym dniem wiemy coraz mniej. Teraz nie ma już nawet pewności, że zespół w pełnym składzie jest w Turynie.

Niektórzy fani twierdzą, że widzieli Bono w okolicy miasta ale biorąc pod uwagę ilość plotek z którymi mieliśmy do tej pory do czynienia ciężko brać tę informację na poważnie. W ciągu dnia pojawiła się wiadomość, że wokalista U2 będzie jednym z gości ślubnych u Chelsea Clinton. Ślub miał się odbyć wczoraj w Stanach Zjednoczonych.

Wczoraj wieczorem włoskie serwisy opublikowały zdjęcia Adama Claytona. Zrobiono je przy stadionie Olimpijskim.Utwory które dobiegały w sobotę z wnętrza Stadionu Olimpijskiego to: "Bad", "Elevation", "Until The End Of The World" i "Where The Streets Have No Name". Nie mamy pojęcia czy to kolejne próby techników czy może część zespołu w nich uczestniczyła.

Na koniec prezentujemy kolejny klip z serii "Odliczanie z U2.com". Tym razem przy dobrze nam znanych dźwiękach trwa ustawianie instrumentów, wzmacniaczy i efektów na scenie:

 • U2roopa (źródło: U2place.com, U2gigs.com)
 • Modyfikacja: 22:38 2 Sie '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono