23:53 29 Lip '10

8 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 8! ^ ^ ^ ^

Czwartek nie przyniósł specjalnych rewolucji w kwestii przygotowań do koncertu. Wiadomo za to, że zespół jest już w Turynie.

Odliczamy z U2.com. Tym razem w roli głównej wczorajsze próby świateł. Ekipa miała wyjątkowo pracowitą noc:

W ciągu dnia na stadionie odbyły się krótkie próby dźwięku. Słychać było "Breathe", "No Line On The Horizon" i "With Or Without You". Wszystkie utwory pozbawione były wokali i jest niemal pewne, że przy próbie nie było zespołu, a wyłącznie techniczni.

Fani twierdzą, że wieczorem w okolicy Stadio Olimpico widzieli Adama i The Edge'a. Gitarzystę U2 udało się uwiecznić na zdjęciu przed halą widowiskowo-sportową, w której mają odbywać się próby:Dlaczego zespół będzie się szykował do koncertu w Turynie za zamkniętymi drzwiami? Być może chcą by setlista pozostała niespodzianką, a może chcą uniknąć słonej kary za nadmierny hałas. Zeszłoroczne próby po 22 przed koncertem w Barcelonie kosztowały U2 w przeliczeniu 65 tysięcy złotych.

W nocy z czwartku na piątek trwały intensywne próby świateł:

 • U2roopa (źródło: U2.com, U2place.com, U2gigs.com)
 • Modyfikacja: 14:04 30 Lip '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  patmart, 12:02 30 Lip '10

  no byłoby wspaniale :)

 • olekcj111, 11:27 30 Lip '10

  Świetny motyw świetlny do Untila. Coś mi się wydaje że będzie on grany do końca trasy już - w sumie to chciał bym bo to jesden z moich ulubionych kawałków ;)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono