23:53 29 Lip '10

8 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 8! ^ ^ ^ ^

Czwartek nie przyniósł specjalnych rewolucji w kwestii przygotowań do koncertu. Wiadomo za to, że zespół jest już w Turynie.

Odliczamy z U2.com. Tym razem w roli głównej wczorajsze próby świateł. Ekipa miała wyjątkowo pracowitą noc:

W ciągu dnia na stadionie odbyły się krótkie próby dźwięku. Słychać było "Breathe", "No Line On The Horizon" i "With Or Without You". Wszystkie utwory pozbawione były wokali i jest niemal pewne, że przy próbie nie było zespołu, a wyłącznie techniczni.

Fani twierdzą, że wieczorem w okolicy Stadio Olimpico widzieli Adama i The Edge'a. Gitarzystę U2 udało się uwiecznić na zdjęciu przed halą widowiskowo-sportową, w której mają odbywać się próby:Dlaczego zespół będzie się szykował do koncertu w Turynie za zamkniętymi drzwiami? Być może chcą by setlista pozostała niespodzianką, a może chcą uniknąć słonej kary za nadmierny hałas. Zeszłoroczne próby po 22 przed koncertem w Barcelonie kosztowały U2 w przeliczeniu 65 tysięcy złotych.

W nocy z czwartku na piątek trwały intensywne próby świateł:

 • U2roopa (źródło: U2.com, U2place.com, U2gigs.com)
 • Modyfikacja: 14:04 30 Lip '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  patmart, 12:02 30 Lip '10

  no byłoby wspaniale :)

 • olekcj111, 11:27 30 Lip '10

  Świetny motyw świetlny do Untila. Coś mi się wydaje że będzie on grany do końca trasy już - w sumie to chciał bym bo to jesden z moich ulubionych kawałków ;)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam