18:13 28 Lip '10

9 dni do koncertu w Turynie - podsumowanie

Odliczamy: 9! ^ ^ ^ ^

Środa przyniosła nam sporo gorących i sprzecznych jednocześnie relacji spod Stadionu Olimpijskiego.

Na początek kolejny filmik z serii "U2.com odlicza":

Fani twierdzili, że słyszeli dwie nowe piosenki. Kiedy wszyscy ochłonęli okazało się, że na stadionie nie ma zespołu a światła i dźwięk testują wyłącznie techniczni U2. "Nowym utworem" okazał się m.in kawałek Thomasa Dolby'ego "My Brain Is Like A Sieve".

i oryginał

O ile U2 na stadionie nie było to udało się zauważyć najbliższych zespołowi technicznych. Był Dallas Schoo od The Edge'a, Stuart Morgan od Adama, Sam O'Sullivan dbający o perkusję Larrego i akustyk Joe O'Herlihy. Fani widzieli również technicznego Bono Philipa Docherty'ego. Trzej ostatni wymienieni panowie są na zdjęciu poniżej:Wczoraj udało się również ostatecznie zakończyć montaż sceny:Przez cała noc trwało testowanie oświetlenia, co doskonale było widać dzięki miejskiej kamerze internetowej.Serwis U2.gigs powołując się na zeszłoroczne koncerty podał, że być może testowano światła do "City Of Blinding Lights", "Where The Streets Have No Name", "Sunday Bloody Sunday" i "With Or Without You"

Wracając do plotek i przecieków. Serwis U2place.com poinformował wczoraj, że być może U2 przeniosą część swoich prób do mieszczącej się obok stadionu hali widowiskowo-sportowej. Z pewnością uchroniłoby to zespół przed wścibskim okiem i uchem fanów.

Jesteśmy ciekawi co przyniesie nam czwartek.

 • U2roopa (źródło: U2place.com, U2gigs.com)
 • Modyfikacja: 16:07 29 Lip '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Derton, 20:51 28 Lip '10

  gdyby próby miały zostać przeniesione to nie budowano by sceny tak wcześnie, albo zespół w ostatniej chwili nie mógł się zdecydować czy będą grać nowe piosenki i postanowił się przenieść do tej hali, by je ukryć?

 • olekcj111, 19:56 28 Lip '10

  dwa nieznane utwory... ciekawe... Coś z SoA?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Miłość jest obosiecznym mieczem, a ja nie chciałem pisać o romansach, bo dla mnie nie ma w nich nic ciekawego. Najważniejsza jest ta druga strona - Bono