13:04 31 Maj '05

U2 na LIVE 8 w Londynie !!!

U2 na LIVE 8 w Londynie !!! ^ ^ ^ ^

Bob Geldof na zwołanej dziś konferencji prasowej oznajmił szczegóły przedsięwzięcia pod nazwą „Live 8”, które będą miały ..

Bob Geldof na zwołanej dziś konferencji prasowej oznajmił szczegóły przedsięwzięcia pod nazwą „Live 8”, które będą miały miejsce w Londynie, Paryżu, Filadelfii i w Rzymie jako kontynuacja legendarnego już Live Aid sprzed 20 laty. Główny koncert dla głodującej Afryki odbędzie się w Londyńskim Hyde Parku w sobotę 2 lipca oraz jednocześnie w wielu innych miejscach. Miejscach Londynie zagrają U2, Coldplay, Robbie Williams, REM, Paul McCartney oraz Madonna. Bilety na koncert w Hyde Parku będą kosztowały symbolicznie (1.50 funta). Prawdopodobnie wydarzenie to będzie transmitowane przez telewizje całego świata.
Jak wiadomo 2 lipca U2 gra koncert w Wiedniu ale jak powiedział w niedawnym wywiadzie dla "Boston Globe" Adam Clayton, U2 bardzo chcą wziąć w tym udział i dlatego zagrają w Londynie w ciągu dnia po czym polecą wprost do Wiednia.

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono