17:17 30 Cze '10

Stopklatka.pl: Bono i The Edge z U2 komponują dla Pixara?

Muzycy U2 i kolejne projekty filmowe ^ ^ ^ ^

Zachodnie media informują, że Bono wraz z The Edge'em piszą muzykę do animowanego filmu "Brave" , powstającego w studiu Pixar. Ani studio, ani muzycy na razie oficjalnie nie potwierdzają tej wiadomości.

Jak wynika z doniesień, które pojawiły się na blogu studia, Bono pisze muzykę do filmu Pixara, a jest nim najprawdopodobniej "Brave". Dużo wskazuje na to, że muzyk może to zrobić wspólnie z The Edge'em, ponieważ przy poprzednich projektach, które tworzył poza U2, pracował właśnie z nim.

"Brave" będzie pierwszym filmem Pixara, koncentrującym się na postaci kobiecej. Będzie to opowieść o szkockiej księżniczce Meridzie (głosu tej postaci ma użyczyć Reese Witherspoon ), która wolałaby zostać łucznikiem. Merida przypadkowo sprowadza niebezpieczeństwo na królestwo w wyniku czego będzie musiała zmierzyć się z siłami natury, ciemności i magią.

Reżyserią "Brave" zajmie się Brenda Chapman, współtwórczyni "Księcia Egiptu" . Datę premiery wyznaczono na 15 czerwca 2012 roku. 

 • U2roopa (źródło: stopklatka.pl)
 • Modyfikacja: 17:21 30 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

 • Pomóżcie Skalpel, 14:23 3 Lip '10

  *

  Pomóżcie Skalpel, 12:24 3 Lip '10

  http://olimpiada.edu.pl/konkurs.php?id=1&praca=35
  Uważam ,że jest jedną z najlepszych (zresztą sami oceńcie), ale konkurs polega na zwerbowaniu jak największej ilości kolegów itp;/ Oceńcie moją pracę na 5 (i poproście innych) jeśli uważacie ją za fajną, a jak nie to nie oceniajcie w ogóle. Proszę. Będę ogromnie wdzięczny. Pomóżcie jak fani fanowi.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Co za sens być największym zespołem rock'n'rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - Larry