17:17 30 Cze '10

Stopklatka.pl: Bono i The Edge z U2 komponują dla Pixara?

Muzycy U2 i kolejne projekty filmowe ^ ^ ^ ^

Zachodnie media informują, że Bono wraz z The Edge'em piszą muzykę do animowanego filmu "Brave" , powstającego w studiu Pixar. Ani studio, ani muzycy na razie oficjalnie nie potwierdzają tej wiadomości.

Jak wynika z doniesień, które pojawiły się na blogu studia, Bono pisze muzykę do filmu Pixara, a jest nim najprawdopodobniej "Brave". Dużo wskazuje na to, że muzyk może to zrobić wspólnie z The Edge'em, ponieważ przy poprzednich projektach, które tworzył poza U2, pracował właśnie z nim.

"Brave" będzie pierwszym filmem Pixara, koncentrującym się na postaci kobiecej. Będzie to opowieść o szkockiej księżniczce Meridzie (głosu tej postaci ma użyczyć Reese Witherspoon ), która wolałaby zostać łucznikiem. Merida przypadkowo sprowadza niebezpieczeństwo na królestwo w wyniku czego będzie musiała zmierzyć się z siłami natury, ciemności i magią.

Reżyserią "Brave" zajmie się Brenda Chapman, współtwórczyni "Księcia Egiptu" . Datę premiery wyznaczono na 15 czerwca 2012 roku. 

 • U2roopa (źródło: stopklatka.pl)
 • Modyfikacja: 17:21 30 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

 • Pomóżcie Skalpel, 14:23 3 Lip '10

  *

  Pomóżcie Skalpel, 12:24 3 Lip '10

  http://olimpiada.edu.pl/konkurs.php?id=1&praca=35
  Uważam ,że jest jedną z najlepszych (zresztą sami oceńcie), ale konkurs polega na zwerbowaniu jak największej ilości kolegów itp;/ Oceńcie moją pracę na 5 (i poproście innych) jeśli uważacie ją za fajną, a jak nie to nie oceniajcie w ogóle. Proszę. Będę ogromnie wdzięczny. Pomóżcie jak fani fanowi.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono