14:19 5 Cze '10

Zespół zarezerwował stadion w Turynie

Światełko w tunelu ^ ^ ^ ^

Po złych informacjach odnośnie stanu zdrowia Bono i odwołaniu III części U2360 Tour, jest światełko w tunelu. U2 zarezerwowali na dwa tygodnie Stadio Olimpico.

Turyn to pierwszy przystanek europejskiej części trasy. Plan przewiduje, że U2 zagrają tam 6 sierpnia 2010. Miasto wydało zgodę na rezerwację Stadio Olimpico w terminie 21 lipca - 5 sierpnia. Produkcja ma wykorzystać ten czas na montaż sceny, a zespół na próby. Sytuacja jest analogiczna do zeszłorocznej, kiedy przed koncertem w Barcelonie U2 mieli sporo czasu, by przygotować scenę i show.

Oczywiście istnieją obawy, że niektóre z europejskich dat koncertowych mogą zostać przełożone, jeśli Bono nie odzyska w pełni sprawności. W ostatnim wywiadzie The Edge wspominał, że pozostali członkowie zespołu wpuszczą wokalistę na scenę, jeśli będą mieli pewność, że jest w pełni gotowy. Przypomnijmy, jako minimalny czas rehabilitacji lekarze wskazywali 8 tygodni.

Życzmy Bono zdrowia i bądźmy gotowi na każdą ewentualność.
 

 • U2roopa (źródło: U2gigs.com)
 • Modyfikacja: 13:17 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono