14:19 5 Cze '10

Zespół zarezerwował stadion w Turynie

Światełko w tunelu ^ ^ ^ ^

Po złych informacjach odnośnie stanu zdrowia Bono i odwołaniu III części U2360 Tour, jest światełko w tunelu. U2 zarezerwowali na dwa tygodnie Stadio Olimpico.

Turyn to pierwszy przystanek europejskiej części trasy. Plan przewiduje, że U2 zagrają tam 6 sierpnia 2010. Miasto wydało zgodę na rezerwację Stadio Olimpico w terminie 21 lipca - 5 sierpnia. Produkcja ma wykorzystać ten czas na montaż sceny, a zespół na próby. Sytuacja jest analogiczna do zeszłorocznej, kiedy przed koncertem w Barcelonie U2 mieli sporo czasu, by przygotować scenę i show.

Oczywiście istnieją obawy, że niektóre z europejskich dat koncertowych mogą zostać przełożone, jeśli Bono nie odzyska w pełni sprawności. W ostatnim wywiadzie The Edge wspominał, że pozostali członkowie zespołu wpuszczą wokalistę na scenę, jeśli będą mieli pewność, że jest w pełni gotowy. Przypomnijmy, jako minimalny czas rehabilitacji lekarze wskazywali 8 tygodni.

Życzmy Bono zdrowia i bądźmy gotowi na każdą ewentualność.
 

 • U2roopa (źródło: U2gigs.com)
 • Modyfikacja: 13:17 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam