15:06 3 Cze '10

Znamy zawartość płyty winylowej?

"Kingdom Of Your Love" na winylu ^ ^ ^ ^

Forumowicz Chrapcio7 donosi, że prawdopodobnie na winylu dołączonym do "U2 360º At The Rose Bowl" Super Deluxe Edition znajduje się utwór "Kingdom Of Your Love". Informacja pochodzi z serwisu Interference.com.

Najpewniej winyl będzie miał pomarańczowy kolor, utwór będzie miał zmieniony tytuł i jego czas trwania to 2 minuty i 5 sekund.

Czy już mieliśmy okazję usłyszeć ten kawałek? Oczywiście. Było to intro, podczas którego U2 wychodzili na scenę na "U2 360º Tour".

 • U2roopa (źródło: U2forums.com (Chrapcio7))
 • Modyfikacja: 13:09 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • U2360TOUR AT THE ROSE BOWL annau2, 21:03 5 Cze '10

  Dwupłytowe DVD - koncert rewelacyjny ! Świetna jakość dżwięku . . . Drugi krążek z dodatkami - w tym flaga z Polski ( mała pomyłka , to nie Katowice a Chorzów , ale myślę , że to można wybaczyć ) niestery jakość kiepska , choć liczą się wspomnienia ! Fajny dodatek z videos . . . Polecam !

 • Avatar

  pytanie! Tomi, 00:02 5 Cze '10

  czy ma ktoś już ten zestaw? ja kupiłem go dzisiaj ale nie mogę dostać się do zawartości na dysku 2. Nie wiem o co chodzi :/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam