07:28 3 Cze '10

Z wizytą u Briana Eno

Eno pracuje z Underworld i tworzy aplikację ^  ^  ^  ^

Drugi z panów, który najczęściej współpracuje z U2 wspomaga obecnie duet Underworld, który pracuje nad nowym albumem. Przygotował również wersję swojej aplikacji Bloom na potrzebę iPada.

Grupa Underworld kończy pracę nad szóstym studyjnym albumem. Duet opublikował właśnie utwór promujący dzieło. Pierwszym numerem z płyty jest "Scribble".

Longplay pojawi się w sprzedaży pod koniec wakacji.

Tymczasem, w związku z pojawieniem się iPada na rynku, Brian Eno przygotował specjalną wersję swojej aplikacji do tworzenia muzyki. Program o nazwie Bloom HD pozwala na skomponowanie ambientowego utworu. Kompozycję tworzy się za pomocą ekranu dotykowego poprzez operowanie kolorowymi "bąblami" wyświetlanymi na ekranie urządzenia.

Choć aplikacja zdaje się być dość uboga w funkcjach, utwory, jakie dzięki niej powstają, mogą mocno zainteresować miłośników ambientu.

  • U2roopa (źródło: Wp.pl)
  • Modyfikacja: 13:07 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • fajne olekcj111, 13:02 3 Cze '10

    Fajna rzecz ;)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono