07:10 3 Cze '10

Z wizytą u Daniela Lanois

Zapracowany Danny Lanois ^ ^ ^ ^

Stały współpracownik U2 ma ostatnio pełne ręce roboty. Niedawno okazało się, że pracuje nad nowym albumem Neila Younga. Teraz dowiadujemy się, że wspomaga w studiu wokalistę The Killers.

Pierwszy solowy album Brandona Flowersa ma być zatytułowany "Flamingo". Od strony producenckiej będzie wspólnym dziełem Stuarta Price'a (Madonna, "Day & Age" The Killers), Daniela Lanois (U2, Bob Dylan) i Brendana O'Briena (Pearl Jam, Bruce Springsteen). Wokalista wyjawił także, że na krążku usłyszymy Jenny Lewis, znaną z formacji Rilo Kiley.

Jakiś czas temu The Killers oznajmili, że potrzebują odpocząć i w tym celu na jakiś czas zawieszą działalność zespołu. - Przez ostatnie sześć lat nieustannie graliśmy koncerty albo pracowaliśmy w studiu. Nasi fani oczekują, że będziemy robić to non stop aż po grób. My jednak jesteśmy normalnymi ludźmi i też potrzebujemy trochę czasu dla siebie. Chcemy normalnie pożyć - wyjaśnił wokalista.

 • U2roopa (źródło: cgm.pl, nme.com)
 • Modyfikacja: 13:06 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono