07:10 3 Cze '10

Z wizytą u Daniela Lanois

Zapracowany Danny Lanois ^ ^ ^ ^

Stały współpracownik U2 ma ostatnio pełne ręce roboty. Niedawno okazało się, że pracuje nad nowym albumem Neila Younga. Teraz dowiadujemy się, że wspomaga w studiu wokalistę The Killers.

Pierwszy solowy album Brandona Flowersa ma być zatytułowany "Flamingo". Od strony producenckiej będzie wspólnym dziełem Stuarta Price'a (Madonna, "Day & Age" The Killers), Daniela Lanois (U2, Bob Dylan) i Brendana O'Briena (Pearl Jam, Bruce Springsteen). Wokalista wyjawił także, że na krążku usłyszymy Jenny Lewis, znaną z formacji Rilo Kiley.

Jakiś czas temu The Killers oznajmili, że potrzebują odpocząć i w tym celu na jakiś czas zawieszą działalność zespołu. - Przez ostatnie sześć lat nieustannie graliśmy koncerty albo pracowaliśmy w studiu. Nasi fani oczekują, że będziemy robić to non stop aż po grób. My jednak jesteśmy normalnymi ludźmi i też potrzebujemy trochę czasu dla siebie. Chcemy normalnie pożyć - wyjaśnił wokalista.

 • U2roopa (źródło: cgm.pl, nme.com)
 • Modyfikacja: 13:06 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam