15:33 28 Kwi '05

Kręcenie teledysku do COBL

Kręcenie teledysku do COBL ^  ^  ^  ^

U2 nagrywało wczoraj w Vancouver klip do kolejnego singla, który już w maju trafi do rozgłośni radiowych. Jako utwór na kolejny singiel wybrane zostało ..

U2 nagrywało wczoraj w Vancouver klip do kolejnego singla, który już w maju trafi do rozgłośni radiowych. Jako utwór na kolejny singiel wybrane zostało City Of Blinding Lights. Wczoraj około południa lokalne stacje radiowe podały do wiadomości, że w GM Place a więc miejscu gdzie dziś w nocy oraz jutro odbędą się kolejne koncerty z trasy Vertigo Tour, kręcony będzie teledysk do nadchodzącego singla, a pierwsze 4 tysiące fanów będzie uczestniczyło w tym przedsięwzięciu. Jak donoszą szczęśliwcy oprócz City Of Blinding Lights wykonano także kilka innych utworów a setlista z tego niecodziennego mini koncertu wygląda następująco:

City of Blinding Lights
City of Blinding Lights
Hokey Pokey
City of Blinding Lights
City of Blinding Lights
City of Blinding Lights
City of Blinding Lights
Vertigo
All Because of You
Sometimes You Can't Make It on Your Own (bis)

  • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • anka_u2, 19:23 31 Sie '06

    wwooww no fajne

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono