14:36 26 Maj '10

Bono został wypisany ze szpitala!

Dobre wieści z obozu U2! ^  ^  ^  ^

Jak informuje oficjalna strona zespołu, wczoraj Bono opuścił Klinikę Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium.

Wokalista U2 przejdzie teraz program rehabilitacji, który w ciągu ośmiu tygodni ma go postawić na nogi.

U2.com cytuje dra Müllera-Wohlfahrta: "Bono doznał poważnego urazu nerwu kulszowego. Po obejrzeniu wyników badania rezonansem magnetycznym stwierdziłem, że nastąpiło rozdarcie więzadła i doszło do przepukliny dysku. Leczenie zachowawcze nie wystarczyło, trzeba było poddać wokalistę U2 operacji."

Profesor Tonn, który przeprowadził zabieg, dodał: "Bono został do mnie skierowany przez dra Müllera-Wohlfahrta pod koniec ubiegłego tygodnia. Wokalista uskarżał się na bardzo silny ból, doszedł również częściowy paraliż w części dolnej. W trakcie operacji okazało się, że część dysku przemieściła się do kanału kręgowego. Zabieg operacyjny był jedyną możliwością na odzyskanie przez Bono sprawności i uniknięcie dalszego paraliżu.
Stan wokalisty jest teraz znacznie lepszy, paraliż ustąpił. Rokowania są bardzo dobre, ale w celu uzyskania trwałych efektów potrzebny będzie okres rehabilitacji".

Lekarze dodają, że osiem tygodni to minimalny czas potrzebny do odzyskania sprawności. Może to oczywiście potrwać dłużej.

  • U2roopa (źródło: atU2.com)
  • Modyfikacja: 18:32 28 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    gumeen, 15:23 26 Maj '10

    co jak co ale fotka dobrana rewelacyjnie!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono