14:36 26 Maj '10

Bono został wypisany ze szpitala!

Dobre wieści z obozu U2! ^  ^  ^  ^

Jak informuje oficjalna strona zespołu, wczoraj Bono opuścił Klinikę Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium.

Wokalista U2 przejdzie teraz program rehabilitacji, który w ciągu ośmiu tygodni ma go postawić na nogi.

U2.com cytuje dra Müllera-Wohlfahrta: "Bono doznał poważnego urazu nerwu kulszowego. Po obejrzeniu wyników badania rezonansem magnetycznym stwierdziłem, że nastąpiło rozdarcie więzadła i doszło do przepukliny dysku. Leczenie zachowawcze nie wystarczyło, trzeba było poddać wokalistę U2 operacji."

Profesor Tonn, który przeprowadził zabieg, dodał: "Bono został do mnie skierowany przez dra Müllera-Wohlfahrta pod koniec ubiegłego tygodnia. Wokalista uskarżał się na bardzo silny ból, doszedł również częściowy paraliż w części dolnej. W trakcie operacji okazało się, że część dysku przemieściła się do kanału kręgowego. Zabieg operacyjny był jedyną możliwością na odzyskanie przez Bono sprawności i uniknięcie dalszego paraliżu.
Stan wokalisty jest teraz znacznie lepszy, paraliż ustąpił. Rokowania są bardzo dobre, ale w celu uzyskania trwałych efektów potrzebny będzie okres rehabilitacji".

Lekarze dodają, że osiem tygodni to minimalny czas potrzebny do odzyskania sprawności. Może to oczywiście potrwać dłużej.

  • U2roopa (źródło: atU2.com)
  • Modyfikacja: 18:32 28 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Avatar

    gumeen, 15:23 26 Maj '10

    co jak co ale fotka dobrana rewelacyjnie!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono