19:19 25 Maj '10

Amerykańskie koncerty przełożone!

 ^ ^ ^ ^

Potwierdziły się pogłoski o przełożeniu koncertów U2 w USA! Live Nation poinformowało, że 16 koncertów U2360° między 3 czerwca a 19 lipca zostało przeniesionych na 2011 rok.

Nie odbędzie się także planowany na 25 czerwca występ zespołu na festiwalu w Glastonbury.

Na razie nieznane są zarówno nowe terminy koncertów, przyszłość europejskiego legu, jak i stan zdrowia Bono....

 • jedrzej (źródło: U2.com)
 • Modyfikacja: 18:31 28 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (9) Strona 1/1

 • Avatar

  Sprostowanie U2roopa, 11:47 27 Maj '10

  Pzyznam szczerze, że myślałem, że zarzut dotyczący zaniedbywania fanów i nieinformowania ich o stanie zdrowia Bono jest pod adresem U2-site ;). Za co przepraszam. Stąd moje wcześniejsze wywody. Natomiast faktycznie tak jak napisał MartinTexas, forum jest najszybszym źródłem informacji. Pozdrawiam Cię OLK!

 • OLK, 10:51 27 Maj '10

  ta strona bardziej odpowiada mi niz oficjalna strona U2, gdyz mam wrazenie, ze na tamtej panuje chaos, a na tej jest wszystko poukladane ;) poza tym, nie rozumiem dlaczego moje komentarze sa az tak negatywnie odbierane.

 • MartinTexas, 00:37 27 Maj '10

  Nie przesadzajmy, wystarczy wejść na forum i tam są najświeższe informacje :P Strona u2-site jest prowadzona całkiem nieźle, a wejście na oficjalną to chyba nie problem, a wręcz pierwsze co fanowi powinno przyjść do głowy ;P

 • OLK, 16:31 26 Maj '10

  to tez dlatego mowie, ze nie WY, KTORZY PROWADZICIE TA STRONE zaniedbaliscie fanow tylko sfera wyzsza. pozdrawiam

 • Avatar

  U2roopa, 15:26 26 Maj '10

  Różnica między Onetem a naszym serwisem jest taka, że my prowadzimy serwis w czasie wolnym (od pracy), a dla redaktorów Onetu jest to praca. Nasz serwis od zawsze tak działał, działa i działać będzie. Nikt nie siedzi 24 godziny przy komputerze. Po naszym powrocie w styczniu najistotniejsze informacje dotyczące zespołu pojawiają się na łamach serwisu wcześniej czy później. Staramy się by pojawiały się wcześniej. Nie zawsze jednak mamy czas. Tak działają wszystkie fanowskie serwisy na całym świecie. A odnośnie zaniedbywania fanów. Dopiero wczoraj pojawiły się oficjalne informacje na temat stanu zdrowia Bono, wcześniej była informacyjna cisza.Pozdrawiam.

 • OLK, 13:11 26 Maj '10

  po to wchodze na ta strone, zeby nie musiec wchodzic na strone oficjalna. swoja droga po moim wczesniejszym wpisie przeczytalam wiecej informacji o Bono na onecie niz tutaj. czyli m.in. to co napisales. zadnych konkretow mi do szczescia nie potrzeba, jedynie slowa, ze wszystko jest ok. ;) p.s. czepianie sie to moje drugie imie.

 • Avatar

  Bremo, 12:32 26 Maj '10

  "uwazam, ze to zaniedbanie fanow nie informowanie ich o stanie zdrowia woklaisty."
  Był wywiad nawet z lekarzami na u2.com, że rokowanie są świetne tylko wymagaja minimum 8 tygodni rehabilitacji. Co ty chcesz, wglądu w historię chorób Bono?? Bez przesady, powiedzieli wystarczająco dużo.. No ale niektórzy chyba muszą się czepiać wszystkiego :p

 • OLK, 10:33 26 Maj '10

  uwazam, ze to zaniedbanie fanow nie informowanie ich o stanie zdrowia woklaisty. swoja droga przeczuwam, ze nie dzieje sie nic dobrego. osobiscie bardzo sie martwie.

 • Avatar

  :( hannahu2, 07:16 26 Maj '10

  Mam nadzieje, ze Bono mozliwie szybko wroci do formy...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono