10:29 24 Maj '10

Co z Bono i z trasą?

Czekamy na wiadomości o stanie zdrowia Bono ^ ^ ^ ^

W chwili obecnej nie ma oficjalnych wiadomości na temat stanu zdrowia Bono. Natomiast według nieoficjalnych: wokalista U2 nadal przebywa w klinice w Monachium.

Bezpośrednią przyczyną operacji miało być wypadnięcie dysku w trakcie przygotowań do koncertów.

Wśród ekipy odpowiedzialnej za organizację U2 360° Tour i montaż sceny, chodzą pogłoski o co najmniej 3-tygodniowej absencji Bono. Istnieje również możliwość, że cała część trasy po Ameryce Północnej zostanie anulowana.

Czekamy na jakiekolwiek oficjalne wiadomości z obozu U2.
 

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 18:29 28 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  olive, 08:30 26 Maj '10

  Bono wyszedł już ze szpitala :)
  Rekonwalescencja potrwa conajmniej 8 tygodni - trasa w Stanach zostaje przełożona na 2011 rok, występ na festiwalu Glastonbury - odwołany. Pierwsze koncerty na europejskiej trasie stoją pod znakiem zapytakiem. Bądźmy jednak dobrej myśli - zarówno co do zdrowia Boniasa jak i koncertów.

 • Avatar

  Sprostowanie Fortunate Son, 12:50 24 Maj '10

  'Istnieje również możliwość, że cała część trasy po Ameryce Północnej zostanie anulowana." Czy chodziło Ci o to, że koncerty w USA mogą się nie odbyć? Jeżeli tak, to może warto zmienić ten fragment - może jednocześnie sugerować, że odbędą się tylko koncerty w Stanach ;)

  Bono jest obecnie pod opieką najlepszych specjalistów i mam nadzieję, że szybko wróci do pełni sił - chociaż chciałbym już zobaczyć jakiś w miarę pozytywny news na oficjalnej stronie zespołu... Get well soon, Fellow!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Co za sens być największym zespołem rock'n'rollowym na świecie? - Trzeba być najlepszym" - Larry