10:29 24 Maj '10

Co z Bono i z trasą?

Czekamy na wiadomości o stanie zdrowia Bono ^ ^ ^ ^

W chwili obecnej nie ma oficjalnych wiadomości na temat stanu zdrowia Bono. Natomiast według nieoficjalnych: wokalista U2 nadal przebywa w klinice w Monachium.

Bezpośrednią przyczyną operacji miało być wypadnięcie dysku w trakcie przygotowań do koncertów.

Wśród ekipy odpowiedzialnej za organizację U2 360° Tour i montaż sceny, chodzą pogłoski o co najmniej 3-tygodniowej absencji Bono. Istnieje również możliwość, że cała część trasy po Ameryce Północnej zostanie anulowana.

Czekamy na jakiekolwiek oficjalne wiadomości z obozu U2.
 

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 18:29 28 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  olive, 08:30 26 Maj '10

  Bono wyszedł już ze szpitala :)
  Rekonwalescencja potrwa conajmniej 8 tygodni - trasa w Stanach zostaje przełożona na 2011 rok, występ na festiwalu Glastonbury - odwołany. Pierwsze koncerty na europejskiej trasie stoją pod znakiem zapytakiem. Bądźmy jednak dobrej myśli - zarówno co do zdrowia Boniasa jak i koncertów.

 • Avatar

  Sprostowanie Fortunate Son, 12:50 24 Maj '10

  'Istnieje również możliwość, że cała część trasy po Ameryce Północnej zostanie anulowana." Czy chodziło Ci o to, że koncerty w USA mogą się nie odbyć? Jeżeli tak, to może warto zmienić ten fragment - może jednocześnie sugerować, że odbędą się tylko koncerty w Stanach ;)

  Bono jest obecnie pod opieką najlepszych specjalistów i mam nadzieję, że szybko wróci do pełni sił - chociaż chciałbym już zobaczyć jakiś w miarę pozytywny news na oficjalnej stronie zespołu... Get well soon, Fellow!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono