08:58 10 Kwi '05

U2 szykują niespodzianki

U2 szykują niespodzianki ^ ^ ^ ^

Bono, wokalista irlandzkiej formacji U2, obiecał fanom na Starym Kontynencie niespodzianki podczas zbliżających się koncertów, które odbędą ..

Bono, wokalista irlandzkiej formacji U2, obiecał fanom na Starym Kontynencie niespodzianki podczas zbliżających się koncertów, które odbędą się w ramach obecnej trasy "Vertigo Tour". Będą to przede wszystkim utwory, jakich zespół od dawna nie grał podczas występów na żywo, pochodzące z jego pierwszych płyt.

Na razie na pewno taką niespodzianką były prezentowane na koncertach w Stanach Zjednoczonych nagrania z debiutanckiej płyty "Boy". Amerykańscy fani mogli między innymi usłyszeć pochodzące z 1980 roku piosenki "Electric Company" i "An Cat Dubh". Teraz zespół postanowił zaskoczyć także europejskich fanów.

"Na razie będziemy grać prezentowane już numery. Ale ćwiczymy także inne piosenki. Szykujemy kilka niespodzianek na kolejne koncerty" - powiedział Bono

Wokalista U2 przyznał również, że kilka utworów prezentowanych przez zespół "nie wypaliło".

"Kilka rzeczy nie zadziałało. Na przykład Elevation czy The Fly. Nie byłem pewien, czy wciąż jesteśmy rockowym zespołem".

"Ale kiedy zacząłem machać tamburynem w All Because Of You, poczułem, jakbym grał jakiś stary numer. U2 znów stało się rockowym zespołem po tym, kiedy byliśmy grupą zaangażowaną politycznie, grupą śpiewającą gospel, czy po prostu spektaklem rodem z Las Vegas.

U2 rozpoczną trasę po Kontynencie 10 czerwca, koncertem w Brukseli

 • kris (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Gdzieś głęboko w kącie dostrzegliśmy błysk światła i zaczęliśmy podążać w jego kierunku - Bono