14:24 13 Maj '10

Dodatkowy support w Oakland

Kumpel Bono rozgrzeje publiczność ^  ^  ^  ^

Na oficjalnej stronie zespołu U2 pojawiła się informacja, że 16 czerwca w Oakland obok The Fray, publiczność będzie rozgrzewał zespół Moonalice.

Nigdy nie słyszeliście o Moonalice? Jak się okazuje to rockowy zespół, którego jednym z członków jest Roger McNamee (wokal, gitara i bas). McNamee jest dyrektorem zarządzającym i współzałożycielem Elevation Partners- funduszu inwestycyjnego, z którym związany jest również Bono.Więcej informacji o Moonalice znajdziecie na ich stronie internetowej.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy przyjaciele zespołu U2 pojawią się na scenie jako support. W 2006 roku koncert Vertigo Tour na Hawajach otworzył zespół Rocko And The Devils. Jednym z jego członków jest Rocko Reedy, stage manager U2.

Z kolei w 2005 roku The Radiators (ze Stevem Averillem w składzie) zagrali przed U2 w Dublinie. Averill to długoletni współpracownik U2, odpowiedzialny za grafikę okładek albumów i singli zespołu.

  • U2roopa (źródło: U2tours.com)
  • Modyfikacja: 21:22 18 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • MartinTexas, 19:45 13 Maj '10

    No to fani w Oakland się ucieszą :/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Wyśmiewaliśmy się ze świata dorosłych i zgodnie doszliśmy do wniosku, że nigdy nie dorośniemy, ponieważ wokół nas widzieliśmy tylko głupotę - Bono