14:24 13 Maj '10

Dodatkowy support w Oakland

Kumpel Bono rozgrzeje publiczność ^  ^  ^  ^

Na oficjalnej stronie zespołu U2 pojawiła się informacja, że 16 czerwca w Oakland obok The Fray, publiczność będzie rozgrzewał zespół Moonalice.

Nigdy nie słyszeliście o Moonalice? Jak się okazuje to rockowy zespół, którego jednym z członków jest Roger McNamee (wokal, gitara i bas). McNamee jest dyrektorem zarządzającym i współzałożycielem Elevation Partners- funduszu inwestycyjnego, z którym związany jest również Bono.



Więcej informacji o Moonalice znajdziecie na ich stronie internetowej.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy przyjaciele zespołu U2 pojawią się na scenie jako support. W 2006 roku koncert Vertigo Tour na Hawajach otworzył zespół Rocko And The Devils. Jednym z jego członków jest Rocko Reedy, stage manager U2.

Z kolei w 2005 roku The Radiators (ze Stevem Averillem w składzie) zagrali przed U2 w Dublinie. Averill to długoletni współpracownik U2, odpowiedzialny za grafikę okładek albumów i singli zespołu.

  • U2roopa (źródło: U2tours.com)
  • Modyfikacja: 21:22 18 Maj '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • MartinTexas, 19:45 13 Maj '10

    No to fani w Oakland się ucieszą :/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam