04:39 8 Kwi '10

"Vertigo" z nadchodzącego DVD!!!

Totalny zawrót głowy ^ ^ ^ ^

Dynamiczny montaż i wirujące nad sceną kamery to pierwsze, co zapada w pamięci po obejrzeniu jednego z utworów, który znajdzie się na DVD "U2360° At The Rose Bowl".

 "Vertigo" z Rose Bowl:

  

 • U2roopa (źródło: U2miracle.com)
 • Modyfikacja: 22:55 9 Kwi '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • Boro, 22:47 10 Kwi '10

  Ehh... mi sie nie podoba ze nie został zachowany rzeczywisty ciag wydarzeń. A tak to ok. potrafi zakręcić w głowie

 • Avatar

  madeinpoland, 15:28 10 Kwi '10

  A ja się nie zgodzę z dwiema pierwszymi opiniami odnośnie do kwestii montażowych. Vertigo jest piosenką dynamiczną, skoczną, szybką i taki montaż jej jak najbardziej odpowiada, lepiej oddaje meritum tego kawałka. Ale to wcale nie znaczy, że cały koncert będzie tak wyglądał. A samo wykonanie piosenki przez zespół wykonanie, to już osobna sprawa.

 • Super puzzel86, 13:13 9 Kwi '10

  Dla mnie rewelacja, bardzo lubie utwor Vertigo, u2 nie stoi w miejscu Panowie !!!!!!!!!!!
  A montaż pierwsza klasa :)

 • Avatar

  MisiekMistrz, 20:04 8 Kwi '10

  Niestety muszę się zgodzić. Jak dla mnie to Vertigo jest najsłabsze w historii. Choć snippet ma potencjał, szkoda, że w Chorzowie go nie usłyszeliśmy.

 • Avatar

  Bremo, 09:45 8 Kwi '10

  Dla mnie, chociaż zwykle staram się szukać jak najwięcej walorów, to to vertigo jest słabe, tylko snippet na końcu fajny. No i montaż tragiczny! Wszystko lata i fruwa jakby robił to podniecony 13-latek, efekciarskie ale bezsensowne. No i jak dla mnie nawet dźwięk z obrazem się nie zgrywa.. porażka. Przykro mówić. Miałem nadzieję na, że wreszcie będę miało vertigo live w dobrej jakości, z kopem, no ale niestety.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono