18:42 2 Kwi '10

Z Berlina do Północnej Karoliny: fan U2 i jego Trabant

Miłość do zespołu nie zna granic... ^ ^ ^ ^

Chrisowi, wielbicielowi U2 ze Stanów Zjednoczonych zamarzył się jeden z trabantów, których U2 używali w okresie "Achtung Baby" i trasy "ZooTv". Wielu fanów życzyło mu szczęścia, pukając się w czoło. Tymczasem Chris dopiął swego.

W serwisie eBay ktoś wystawił na sprzedaż Trabanta, który wziął udział w teledysku do "One". Chris nie chciał przyznać się, ile za samochód zapłacił. Wiadomo jednak, że niedawno jeden z kolekcjonerskich egzemplarzy wyceniono na 10.000 dolarów.Samochód został przetransportowany z Berlina do Baltimore, następnie na lawecie dojechał do domu Chrisa w Północnej Karolinie.

Szczęśliwy posiadacz Trabanta twierdzi, że jest trzecim właścicielem od czasu, kiedy samochód wystąpił w teledysku "One". Auto niestety nie jest w najlepszym stanie. Widać, że namalowana postać przeszła drobny lifting farbą. Brakuje tylnej szyby od strony kierowcy, okno lewych drzwi jest zablokowane. Przez lata deszcz i śnieg mocno zniszczyły wnętrze.

"Trabantland", dokument o namiętnym związku U2 i Trabantów:

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 20:22 2 Kwi '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

 • Avatar

  smoke, 21:08 2 Kwi '10

  Bajer :-)
  Mi zawsze sie trabanty podobały - na długo przed tym jak zacząłem słuchać U2...
  Zreszta to poierwsze auto moich rodziców... :-)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono