12:23 24 Mar '10

MGMT nie zobaczymy przed U2

MGMT nie dołączą do stacji kosmicznej ^ ^ ^ ^

Duet z Nowego Jorku odrzucił propozycję supportowania U2, Coldplay i Lady Gagi. Muzycy oświadczyli, że nie będą występować na stadionach, ponieważ nie chcą być traktowani jak gwiazdy pop.

- Od jakiegoś czasu otrzymujemy propozycje supportowania najpopularniejszych artystów na świecie - zdradził Andrew VanWyngarden. - Prawdziwych gigantów, jak Lady Gaga, U2, Coldplay, Foo Fighters. Wszystkim odmówiliśmy.- Nie chcemy być gwiazdami popu, jesteśmy kapelą rockową - dodał Ben Martin Goldwasser. - Ludzie starają się nas rozdmuchać do nie wiadomo jakich rozmiarów. Nie będziemy grać na stadionach. To nie nasza misja.

 • U2roopa (źródło: onet.pl)
 • Modyfikacja: 12:29 24 Mar '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • agaa, 12:59 27 Mar '10

  Myślę, że tu nie chodzi o komercję, ale właśnie o to, że faktycznie U2 wielu uważa za zespół, któremu bliżej do popu niż rocka, a stadiony tej grupie nie odpowiadają, co nie oznacza, że uważają, że nie mogą na nich grać zespoły rockowe.

 • Avatar

  Jędrzej (admin), 18:40 25 Mar '10

  Po prostu panowie mają inną idee sprzedawania swojej muzyki :P

 • Avatar

  Prosiak, 15:13 24 Mar '10

  ale zaraz, czy bycie grupą rockową wyklucza się z graniem na stadionach?? denerwuje mnie podejście niektórych do słowa "komercja". To, że coś jest proste, nie znaczy, że jest miałkie, to, że jest komercyjne, a więc dobrze się sprzedaje, nie znaczy, że jest złe. Skoro podoba się rzeszy ludzi może po prostu oznaczać, że jest dobre, a to wiąże się z liczną publicznością na koncertach i przeniesieniem ich na stadiony. Muzyka U2 jest przyjemna dla wielu przez swoją prostotę, przejrzystość formy, szczere a nie wystudiowane emocje i pozytywne wartości, które napełniają nas energią. A jeżeli chłopcy z MGMT nie chcą grać na stadionie to ok, mają prawo wybrać sobie scenę, która będzie im najbardziej odpowiadać i nie muszą się z tego tłumaczyć :)

 • MartinTexas, 13:20 24 Mar '10

  "nie chcą być traktowani jak gwiazdy pop." No i coś w tym jest, taka prawda, że od pewnego czasu U2 jest tak właśnie traktowane, jako miałkie, grające przyjemnie dla wszystkich, pod publikę, jak gwiazdy pop właśnie :/
  A ja pytam gdzie rock'n'nroll??? :D

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry