21:37 6 Cze '09

Koncert U2 w TVP Kultura

Koncert U2 w TVP Kultura

12 czerwca o 22.30 na kanale TVP Kultura zostanie wyemitowany koncert z Chicago z 2005 roku.

Niestety będzie to tylko godzinny skrót, który kiedyś pokazywała już TVP2.
"The Fly" ze wspomnianego koncertu:

16:23 4 Cze '09

Spot o Polsce z muzyką U2!!!

Spot o Polsce z muzyką U2!!!

Będzie specjalny klip Komisji Europejskiej o Polsce - dowiedziała się TVN24. Bruksela opowie w nim Europejczykom historię 20-letniej Polki urodzonej 4 czerwca.

W klipie ma być wykorzystana piosenka U2 "New Year's Day" z 1983 roku, dla której powstania inspiracją była polska "Solidarność". U2 zgodziło się na (...)

11:53 3 Cze '09

"U2 O U2" lada chwila

"U2 O U2" lada chwila

Wygląda na to, że polską edycję "U2 By U2" będziemy mieli szansę przeczytać jeszcze przed sierpniowym koncertem. Książka na sklepowe półki najprawdopodobniej trafi w czerwcu.

Pozycja zostanie wydana nakładem wydawnictwa "In Rock". Tego samego, które wydało m.in. "Propagandę".
Według informacji uzyskanych przez naszych (...)

11:38 3 Cze '09

"Chorzów" znowu w czołówce

"Chorzów" znowu w czołówce

Sierpniowy koncert U2 w Polsce ponownie znajduje się w TOP 10 Eventimu, najchętniej kupowanych biletów. Show obecnie zajmuje pozycję numer 3.

Wprowadzenie nowej kategorii cenowej na trybunach przyniosło błyskawiczny skutek. Jak można wywnioskować z mapki, bilety za 190zł wyprzedają się (...)

10:38 30 Maj '09

U2 zagrali "Magnificent"

U2 zagrali "Magnificent"

W sieci jest już dostępne wideo z wczorajszego występu zespołu, w programie rozrywkowym "The Late Late Show", irlandzkiej stacji RTÉ.

Przypomnijmy, U2 uświetnili ostatni odcinek prowadzony przez Pat'a Kenny'ego, który kończy swoją przygodę z "The Late Late Show" po dziesięciu latach.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Luźny Wąt Muzyczny acr

    Przeczytałem ciekawe artykuły o tym jak żyjące istoty, w tym homo sapiens, reagują na dźwięki, zestawy harmoniczne. Ale. Jeśli z... więcej

  • U2.COM feedback

    na mnie przesyłka czekała po powrocie z AUS. listonosz wcisnął paczkę w skrzynkę na listy.. więcej

  • Off Festival 2020 (07-09.08.20) feedback

    ja w sobotę jestem na pewno. Iggiego nie odpuszczę. zobaczę jak się sytuacja rozwinie, ale jest duża szansa, że przytulę w tym r... więcej

Aby stać się w czymś dobrym, trzeba być egoistą, a żeby stać się czymś wspaniałym, trzeba być bardzo chciwym. Bez tej chciwości nie zdołasz nic osiągnąć. Musisz pragnąć zdobyć dla swojej muzyki wszystko. Dlatego też nigdy nie powiniene - Bono