21:37 6 Cze '09

Koncert U2 w TVP Kultura

Koncert U2 w TVP Kultura

12 czerwca o 22.30 na kanale TVP Kultura zostanie wyemitowany koncert z Chicago z 2005 roku.

Niestety będzie to tylko godzinny skrót, który kiedyś pokazywała już TVP2.
"The Fly" ze wspomnianego koncertu:

16:23 4 Cze '09

Spot o Polsce z muzyką U2!!!

Spot o Polsce z muzyką U2!!!

Będzie specjalny klip Komisji Europejskiej o Polsce - dowiedziała się TVN24. Bruksela opowie w nim Europejczykom historię 20-letniej Polki urodzonej 4 czerwca.

W klipie ma być wykorzystana piosenka U2 "New Year's Day" z 1983 roku, dla której powstania inspiracją była polska "Solidarność". U2 zgodziło się na (...)

11:53 3 Cze '09

"U2 O U2" lada chwila

"U2 O U2" lada chwila

Wygląda na to, że polską edycję "U2 By U2" będziemy mieli szansę przeczytać jeszcze przed sierpniowym koncertem. Książka na sklepowe półki najprawdopodobniej trafi w czerwcu.

Pozycja zostanie wydana nakładem wydawnictwa "In Rock". Tego samego, które wydało m.in. "Propagandę".
Według informacji uzyskanych przez naszych (...)

11:38 3 Cze '09

"Chorzów" znowu w czołówce

"Chorzów" znowu w czołówce

Sierpniowy koncert U2 w Polsce ponownie znajduje się w TOP 10 Eventimu, najchętniej kupowanych biletów. Show obecnie zajmuje pozycję numer 3.

Wprowadzenie nowej kategorii cenowej na trybunach przyniosło błyskawiczny skutek. Jak można wywnioskować z mapki, bilety za 190zł wyprzedają się (...)

10:38 30 Maj '09

U2 zagrali "Magnificent"

U2 zagrali "Magnificent"

W sieci jest już dostępne wideo z wczorajszego występu zespołu, w programie rozrywkowym "The Late Late Show", irlandzkiej stacji RTÉ.

Przypomnijmy, U2 uświetnili ostatni odcinek prowadzony przez Pat'a Kenny'ego, który kończy swoją przygodę z "The Late Late Show" po dziesięciu latach.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Kawałek 'na dziś'.. margo

    Bo na rozładowanie wkurwa i złych emocji u mnie najlepiej się Vertigo sprawdza. Więc song na dziś I jak dobrze, że on jednak ujr... więcej

  • VinyLove Daniel84

    Rewelacyjny jest ten pomysł z nowymi-starymi okładkami Phila Collinsa.   PS. Telefunken robił bardzo dobry sprzęt analogowy... więcej

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam