14:00 19 Mar '04

Kolejne wiesci o nowym albumie!!!

Kolejne wiesci o nowym albumie!!! ^ ^ ^ ^

Steve Lilywhite jest dodatkowym producentem a nie zastepstwem Chrisa Thomasa przy pracach nad nowym albumem. Paul McGuinness przyznal ze juz wiekszosc ..

Steve Lilywhite jest dodatkowym producentem a nie zastepstwem Chrisa Thomasa przy pracach nad nowym albumem.
Paul McGuinness przyznal ze juz wiekszosc prac zostala wykonana a dojscie Steva nie wiaze sie z powrotem do poczatku produkcji bedacej dzielem Chrisa Thomasa.
''Jest wielu producentow zaangazowanych w ten album''...powiedzial manager zespołu, ''Chris wykonał dobra robote. Jest dobrze pracowac ze Stevem kolejny raz, ale to nie jest tak ze zaczynamy od podstaw"
Wedlug zrodła blisko zwiazanego z zespołem usłyszano zdanie, że :"Cynicy powinni odejsc". Byc moze dlatego McGuinness tuszuje fakt ze zespol jest niezadowolony z pracy z Chrisem Thomasem. Innym sposobem wyjasnienia faktu ze do produkcji nad nowym albumem dodatkowo dołaczyl Steve Lilywhite moze byc poglad członkow zespolu ''dajmy sobie jescze dodatkowy miesiac lub dwa aby wszystko było naprawde dobrze''
-- HotPress.com

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Po przyjeździe do Etiopii nie przeżyłem żadnego szoku kulturowego. Zupełnie inaczej było po powrocie tutaj. Zacząłem zadawać sobie podstawowoe pytania dotyczące życia w Pierwszym Świecie przeciwstawionym Trzeciemu. Ludzie, których zostawiłem - Bono