18:59 19 Lut '10

U2 360° Tour zdobywa nagrody

Kolejne nagrody dla trasy koncertowej U2! ^ ^ ^ ^

O ile U2 nie mają w tym roku szczęścia do nagród za swoją twórczość, to i ich ostatnia trasa po raz kolejny została doceniona przez branżę koncertową.

Tym razem U2 360° Tour triumfowała podczas 21. gali Pollstar Concert Industry Awards. Uroczystość odbyła się w ostatnią środę, w Los Angeles. Nagrody przyznane zostały przez branżowy magazyn Pollstar. Otrzymują je m.in. promotorzy, menadżerowie artystów, agenci sprzedający bilety i firmy obsługujące koncerty od strony technicznej.

Tournee z charakterystycznym pająkiem w roli głównej zostało Najważniejszą Trasą Koncertową 2009 i Najbardziej Kreatywną Produkcją 2009. Nagrodę dla Koncertowego Wojownika Roku zdobył Jake Berry, dyrektor produkcji U2 360º Tour.

Warto również wspomnieć o wyróżnieniu dla XL Video, to dzięki tej firmie w czasie koncertów U2 w 2009 roku mogliśmy oglądać zapierające dech w piersiach wizualizacje.

 • U2roopa (źródło: examiner.com)
 • Modyfikacja: 09:32 21 Lut '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono