18:59 19 Lut '10

U2 360° Tour zdobywa nagrody

Kolejne nagrody dla trasy koncertowej U2! ^ ^ ^ ^

O ile U2 nie mają w tym roku szczęścia do nagród za swoją twórczość, to i ich ostatnia trasa po raz kolejny została doceniona przez branżę koncertową.

Tym razem U2 360° Tour triumfowała podczas 21. gali Pollstar Concert Industry Awards. Uroczystość odbyła się w ostatnią środę, w Los Angeles. Nagrody przyznane zostały przez branżowy magazyn Pollstar. Otrzymują je m.in. promotorzy, menadżerowie artystów, agenci sprzedający bilety i firmy obsługujące koncerty od strony technicznej.

Tournee z charakterystycznym pająkiem w roli głównej zostało Najważniejszą Trasą Koncertową 2009 i Najbardziej Kreatywną Produkcją 2009. Nagrodę dla Koncertowego Wojownika Roku zdobył Jake Berry, dyrektor produkcji U2 360º Tour.

Warto również wspomnieć o wyróżnieniu dla XL Video, to dzięki tej firmie w czasie koncertów U2 w 2009 roku mogliśmy oglądać zapierające dech w piersiach wizualizacje.

 • U2roopa (źródło: examiner.com)
 • Modyfikacja: 09:32 21 Lut '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono