20:20 6 Lut '10

Brian Johnson krytykuje Bono

Bono wkurza lidera AC/DC ^ ^ ^ ^

Wokalista AC/DC przyznał w wywiadzie dla australijskiego dziennika Herald Sun, że jest przeciwny wykorzystywaniu koncertów do obnoszenia się ze swoimi działaniami charytatywnymi.

"Nie namawiam nikogo do dawania pieniędzy – ludzi na to nie stać. Kiedy jeszcze zarabiałem na życie, pracując tu i tam, nie chciałem iść na koncert i słyszeć jak jakiś koleś prawi mi o dzieciach w Afryce" - powiedział frontman australijskiej grupy. - "Przykro mi koleżko, sam to zrób, wydawaj swoje pieniądze."

Oberwało się również Bobowi Geldofowi za Live Aid. - "Bob Geldof to obrotny gość. Robił to, co uważał w danym czasie za stosowne, ale to nie przyniosło skutków. Pieniądze nie poszły do biednych ludzi."

Johnson dodał również, że sam wielokrotnie udzielał się charytatywnie. Nie miał jednak potrzeby mówienia o tym publicznie.

 • U2roopa (źródło: heraldsun.com.au)
 • Modyfikacja: 16:59 10 Lut '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono