15:45 5 Lut '10

"We Are The World" na nowo

Charytatywny hit powraca ^ ^ ^ ^

W ostatni poniedziałek 75 gwiazd muzyki, wśród nich Bono, nagrało nową wersję charytatywnego przeboju "We Are The World". Zyski ze sprzedaży piosenki wesprą poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Haiti.

W gronie uczestników chętnych w odświeżeniu wersji przeboju z 1985 roku "We Are The World" znaleźli się Akon, Jason Mraz, Bono, Wyclef Jean, Carlos Santana, Enrique Iglesias, Usher, Toni Braxton, Jennifer Hudson, Kanye West i Taylor Swift - bohaterowie incydentu na MTV Video Music Awards, a także Lady GaGa, Beyoncé, Natalie Cole, John Legend a także inni. Łącznie wystąpiło 75 artystów.

Nagranie odbyło się w tym samym hollywoodzkim studiu co 25 lat temu pod kierunkiem Quincy Jonesa i współautora piosenki Lionela Richie. Występ został nakręcony, a z materiału - podobnie jak w 1985 roku - powstanie teledysk i singel. Zyski ze sprzedaży tym razem wspomogą poszkodowanych w wyniki trzęsienia ziemi na Haiti. Ćwierć wieku temu utwór wspierał potrzebujących w Afryce.

Utwór będzie miał premierę 12 lutego, podczas relacji telewizji NBC z otwarcia zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver.

 • U2roopa (źródło: cgm.pl)
 • Modyfikacja: 15:53 5 Lut '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono