20:01 2 Lut '10

"Song of Ascent" w czerwcu?

Czy supergrupa wyda album w sześć miesięcy? ^ peregrinari ^ http://www.flickr.com/photos/66094064@N00/ ^ by-nc-sa ^ http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.0/

Według Billboard.com nowy album mógłby się ukazać w czerwcu tego roku...

Manager U2, Paul McGuinnes powiedzał (dla Irish Independent): "Bono jest jak zawsze optymistą, ale wydaje się pewny, że uda się wydać nowy album przed upływem następnych sześciu miesięcy".

Tymczasem Bono wspomniał (także dla Irish Independent): "Pracujemy ciężko i mamy kilka niespodzianek w zanadrzu, które w przyszłości mogą okazać się naszymi asami w rękawie. Jako zespół ciągle staramy się pracować nad nowym utworami i mamy trochę nieobrobionego materiału, który został nam z prac nad poprzednim albumu".

Jak podają niektóre źródła grupa spędza dużo czasu w studio w Nowym Jorku i we Francji. Co ciekawe The Edge wspomniał (w wywiadzie dla Rolling Stone), że utwór "Kingdom of Your Love", grany jako intro podczas 360 Tour jest potencjalnym materiałem na nową płytę.

 • jedrzej (źródło: Billboard.com, U2forums.com)
 • Modyfikacja: 20:33 2 Lut '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono