20:01 2 Lut '10

"Song of Ascent" w czerwcu?

Czy supergrupa wyda album w sześć miesięcy? ^ peregrinari ^ http://www.flickr.com/photos/66094064@N00/ ^ by-nc-sa ^ http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.0/

Według Billboard.com nowy album mógłby się ukazać w czerwcu tego roku...

Manager U2, Paul McGuinnes powiedzał (dla Irish Independent): "Bono jest jak zawsze optymistą, ale wydaje się pewny, że uda się wydać nowy album przed upływem następnych sześciu miesięcy".

Tymczasem Bono wspomniał (także dla Irish Independent): "Pracujemy ciężko i mamy kilka niespodzianek w zanadrzu, które w przyszłości mogą okazać się naszymi asami w rękawie. Jako zespół ciągle staramy się pracować nad nowym utworami i mamy trochę nieobrobionego materiału, który został nam z prac nad poprzednim albumu".

Jak podają niektóre źródła grupa spędza dużo czasu w studio w Nowym Jorku i we Francji. Co ciekawe The Edge wspomniał (w wywiadzie dla Rolling Stone), że utwór "Kingdom of Your Love", grany jako intro podczas 360 Tour jest potencjalnym materiałem na nową płytę.

 • jedrzej (źródło: Billboard.com, U2forums.com)
 • Modyfikacja: 20:33 2 Lut '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono