15:45 27 Sty '10

McGuinness o albumie, trasie i grze wideo

Trochę o trasie, nowej płycie i grze wideo... ^ ^ ^ ^

W czasie targów Midem, w jednym z wywiadów menedżer U2 poruszył kilka ciekawych kwestii.

Nowy album: U2 rozpoczną kontynuację trasy U2 360° w czerwcu tego roku. Zdaniem McGuinnessa, do tego czasu zespół będzie zajmował się albumem "Songs of Ascent". Nie jest jednak pewien, kiedy płyta mogłaby się ukazać. Może po trasie koncertowej...

U2 360° Tour: w zeszłym roku U2 zagrali 45 koncertów. W 2010 roku planują powtórzyć ten zabieg. Jeśli wierzyć menedżerowi U2, nie będzie już dodatkowej części trasy w tym roku. Czyli pozostanie część północnoamerykańska i europejska. W tej chwili znamy daty 36 koncertów. Jest więc szansa na dostawki.

Gra wideo: Paul McGuinness podkreśla, że U2 są tą kwestią mocno zainteresowani. Żadne decyzje jeszcze nie zapadły, ale ma do tego dojść już wkrótce.

Przypomnijmy, że w październiku zeszłego roku pojawiły się pogłoski o rozmowach w kwestii wydania gry U2: Rock Band. Po ukazaniu się "The Beatles: Rock Band', Adam Clayton mówił: "To, co zrobiono z The Beatles - gdzie ich [członków zespołu] animacje są o wiele bardziej charakterystyczne - to coś, czym jesteśmy zainteresowani. Nie chcielibyśmy wyglądać jak karykatury."

 • U2roopa (źródło: atU2.com)
 • Modyfikacja: 21:03 27 Sty '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono